Uitslagen

Zondag 7-10-2018: Made (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames

U10:
Blondia Latika

U15:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U12:
Sverre De Witte

U15:
Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: 3de
Lore: /
Lotte: /
Rachel: 2de
Latika: 2de

Heren:
Achiel: /
Sverre: 3de

______________

Podia:

Flore (BRONS) U15

Rachel (ZILVER) U18

Sverre (BRONS) U12

Zaterdag 6-10-2018: Hainaut Cup: Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Lotte: /
Lore: /
Sara: GOUD
Flore: BRONS

Heren:
Ray: GOUD
Ibrahim: /

_____________________

Podia:

Ray (GOUD) U15

Sara (GOUD) U15

Flore (BRONS) U15

Zondag 7-10-2018: Ooigem : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:
Quinten Declercq en Fara D’haene

Uitslag:
U13:
Quinten: 1ste
Fara: 2de

Zaterdag 6-10-2018: Ooigem : Regenboogtornooi

Deelnemers: Alleman Filip, Lorenzo Verleye (bruin-zwart) en Declercq Carl (Groen-Blauw)

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

-81kg:

Carl : 3de

+90kg:

Filip: 3de
Lorenzo: 2de

__________________________

Podium:

Lorenzo (Zilver) – Filip (Brons)

Zaterdag 29-09-2018 en zondag 30-09-2018: WJO : Uitslagen U16 U21+

Deelnemers:

Dames:
U16: Sara Ver Eecke
U21+: Skye Marinx

Heren:
U16: Ray Marinx
U18: Ray Marinx
U21+: Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Sara: Brons
Skye: 5de

Heren:

Ray: /
Belmin: /

_____________________

Podium:

Sara U16 (BRONS) -57kg

Link naar Website WJO:

http://www.wjo.org.pl/index.php?m=03&lg=en

Zaterdag 29-09-2018: Pot van Olen : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Lore: /
Flore: /
Lotte: /

Zaterdag 22-09-2018 en Zondag 23-09-2018 : Open Brabant : Uitslagen U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

U18:
Sara Ver Eecke

U21:
Skye Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen: 

Dames:
U15:

Lore: /
Flore: GOUD
Lotte: /

U18:
Sara: /

U21:
Skye: /
_____________________

Podium:

Flore U15 (GOUD)

Zondag 16-09-2019: Ardooie : Uitslagen : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Fara D’haene, Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Ewan Deprez, Yelena Deprez, Lotte De Vlieger Victor Tourlousse ,Sverre De Witte, Nathan Vermeersch, Jochim Priem en Lars Vandemoortele

U9:
Lion Vermeersch, Alberic Callens, Eldrick Deprez, Manon Priem, Sayana Blondia, Elise Perneel, Ferre Kindt, Louic Wyckhuys, Henri De Leersnyder, Toa Monteyne, Mariam Valk, Matias Struye en Latika Blondia

Coaches: Paul De DeygereWouter Depoorter en Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U13:
Quinten: 1ste
Fara: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 4e
Ewan: 2e
Yelena: 2e
Lotte: 4e
Sverre: 1ste
Ashley: 4e
Victor: 2e
Jochim: 2e
Lars: 3e

U9:
Lion: 3e
Alberic: 4e
Eldrick : 1ste
Matias: 4e
Louic: 3e
Henri: 4e
Ferre: 4e
Mariam: 4e
Elise: 3e
Toa: 3e
Latika: 2e
Sayana: 1ste
Manon: 4e

 

Zaterdag 8-09-2018: Bredene : Uitslagen U13 U11

Zoals de traditie het wil,  zijn we weer van start gegaan in Bredene …. veel succes in het komende nieuwe judo seizoen !

Deelnemers:

U13:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U11:
Jasper Callewaert en Jochim Priem

U9:
Manon Priem en Latika Blondia

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

U13:
Quinten: 2de
Edward: 2de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 4de

U9:
Manon: 3de
Latika: 3de

 

Zaterdag 2-06-2018 en Zondag 3-06-2018: Venray (NL) Uitslagen :

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman, Geike Callewaert, Flore Wulleman en Rachel Rammant

U21:

Skye Marinx

Heren:

U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Ray Marinx, Ibrahim Jachichanov en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: BRONS
Lore: /
Flore: 7de
Lotte: /
Sara: BRONS

U21:
Skye: BRONS

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 5de

U15:

Edward: /
Quinten: 9de
Ibrahim: 7de
Ray: ZILVER

_______________________
Podia:

Ray Zilver U15

 

Sara BRONS U15

Rachel BRONS U15

Skye BRONS U21