Uitslagen

Zondag 4-11-2018: Breda : Uitslagen : U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia en  Manon Priem

U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

Heren:
U12:
Jochim Priem en Sverre De Witte

U15:
Ibrahim Jachichanov, Achiel D’hooghe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Latika: ZILVER
Manon:/
Flore: ZILVER
Lotte: BRONS
Lore: BRONS

Heren:
Jochim: /
Ibrahim: GOUD
Quinten: ZILVER
Sverre: BRONS
Achiel: /

_______________

Podia:

Sverre BRONS

Ibrahim GOUD

Quinten ZILVER

Latika ZILVER

Flore ZILVER

Lore BRONS

Lotte BRONS

Zaterdag 3-11-2018: Antwerpen : Belgisch Kampioenschap U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx

Heren:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS

Heren:
Belmin: /

_____________

Podium:

Skye BRONS BK U18+

Zondag 21-10-2018: Brugge: Uitslagen U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U11:
Linde Parmentier, Nathan Vermeersch, Ewan Deprez, Yelena Deprez en Jochim Priem

U9:
Lion Vermeersch, Manon Priem, Latika Blondia, Jakob Seaux, Toa Monteyne, Lander Parmentier en Eldrick Deprez

Coach: Joeri Vermeersch

U13:
Quinten: 1ste
Edward G.: 2de

U11:
Nathan: 2de
Jochim: 2de
Linde: 4de
Ewan: 4de
Yelena: 1ste

U9:
Lion: 2de
Latika: 1ste
Manon: 4de
Jokob: 3de
Toa: 4de
Lander: 3de
Eldrick : 2de

Zaterdag 20-10-2018: Tielt : Vlaamse Kampioenschappen U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx

Heren:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS

Heren:
Belmin: ZILVER

 

TOP Skye & Belmin, op naar “Anvers” !!!!!

______________________________
Podia:

Belmin ZILVER VK 2018

Skye BRONS VK 2018

Zondag 14-10-2018: Lendelede : Provinciale Kampioenschappen U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
Dylan Verhaege, Daan Vereecke, Belmin Valk en Aaron Vandoorne

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS
Louise: /

Heren:
Dylan: /
Daan: 5de
Aaron: 5de
Belmin: BRONS

______________________________
Podia:

Belmin (BRONS) PK 2018

Skye (BRONS) PK 2018

Zaterdag13-10-2018: Lendelede : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Nathan Vermeersch, Jochim Priem, Linde Parmentier en Jasper Callewaert

U9:
Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Manon Priem, Elise Perneel, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Mariam Valk, Matias Struye, Latika Blondia, Jakob Seaux, en Lander Parmentier

Coach: Joeri Vermeersch

U13:
Quinten: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 3e
Ashley: Geen tegenstanders
Jochim: 3e
Jasper: 2e
Linde: 3de

U9:
Lion: 4de
Briek: 2de
Matias: 4de
Henri: 4de
Ferre: 4de
Mariam: 4de
Elise: 2de
Latika: 3de
Manon: 2de
Jokob: 3de
Lander: 4de

 

18 judoka’s => Mooie opkomst in Lendelede !!

Zondag 7-10-2018: Made (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames

U10:
Blondia Latika

U15:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U12:
Sverre De Witte

U15:
Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: 3de
Lore: /
Lotte: /
Rachel: 2de
Latika: 2de

Heren:
Achiel: /
Sverre: 3de

______________

Podia:

Flore (BRONS) U15

Rachel (ZILVER) U18

Sverre (BRONS) U12

Zaterdag 6-10-2018: Hainaut Cup: Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Lotte: /
Lore: /
Sara: GOUD
Flore: BRONS

Heren:
Ray: GOUD
Ibrahim: /

_____________________

Podia:

Ray (GOUD) U15

Sara (GOUD) U15

Flore (BRONS) U15

Zondag 7-10-2018: Ooigem : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:
Quinten Declercq en Fara D’haene

Uitslag:
U13:
Quinten: 1ste
Fara: 2de

Zaterdag 6-10-2018: Ooigem : Regenboogtornooi

Deelnemers: Alleman Filip, Lorenzo Verleye (bruin-zwart) en Declercq Carl (Groen-Blauw)

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

-81kg:

Carl : 3de

+90kg:

Filip: 3de
Lorenzo: 2de

__________________________

Podium:

Lorenzo (Zilver) – Filip (Brons)