Archive for Carl

Zondag 5-05-209: Hermée cup (BE) Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant en Sara Ver Eecke

Heren:
U15:
 
Quinten Declercq

U18:
Achiel D’Hooghe en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: ZILVER
Lore: ZILVER

U18
Rachel: ZILVER
Sara: ZILVER

Heren:
U15
Quinten: BRONS

U18:
Achiel: /
Ibrahim: BRONS

_________________________
Podia:

Rachel U18 ZILVER
SARA U18 ZILVER
Flore U15 ZILVER

Zondag 28-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert

U18:
Astrid Deman

Heren:
U15:
 
Edward Genoe

U18:
Achiel D’Hooghe en Ibrahim Jachichanov

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:
U15
Lotte: BRONS

U18
Astrid: BRONS

Heren:
U15
Edward: ZILVER

U18
Achiel: BRONS
Ibrahim: GOUD
_________________________
Podia:

Edward U15 ZILVER
Achiel U18 BRONS

Zaterdag 27-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alberic Callens, Alessandro Vermeersch, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Karsten Verleye, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Milan Persoon, Robin Cossement en Lucas Vanoverberghe

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne, Nathan Dick, Victor Tourlousse en Caithlin Warlop

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 2e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Karsten: 2e
Ferre: 2e
Milan: 2e
Lucas: 2e
Alberic: 4e
Robin: 4e

U11:
Latika: 2e
Manon: 2e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 2e
Ashley: 2e
Caithlin : 2e
Victor: 1e

U13:
Sverre: 3e
Jochim: 3e
Wout: 4e

Zaterdag 27/04/2019: Gent (BE) : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert

Uitslag:
Lotte: ZILVER
____________
Podium:

Zaterdag 20-04-2019: Waver : Open Tori (BE) : Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant, Sara Ver Eecke en Astrid Deman

Heren:
U15:

Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: GOUD
Lore: ZILVER

U18
Rachel: BRONS
Sara: GOUD
Astrid: /

Heren:
U15
Quinten: BRONS
_________________________
Podia:

Flore U15 GOUD
Rachel U18 BRONS

Zondag 14-04-2016: Lommel (BE) Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant

Heren:
U15: Quinten Declercq en Edward genoe

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: 5de
Lore: /
Lotte: /

U18
Rachel: /

Heren:

U15
Quinten: /

U18
Ibrahim: /

Ippon van de maand maart

Proficiat Quinten Declercq
Filmpje te zien via FB

Quinten Ippon van de maand maart

Zondag 7-04-2019: Uitslagen Moorsele (BE) : U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alessandro Vermeersch, Briek Mattheus, Warre Desender, Aaron Vierstraete, Jokob Seaux, Lion Vermeersch, Henri De Leersnyder en Lander Parmentier

U11:
Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse, Caithlin Warlop,
Linde Parmentier, Toa Monteyne, Milan Persoon en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

U9:
Alessandro: 1e
Briek: 1e
Warre: 1e
Aaron: 1e
Jakob: 1e
Lion: 2e
Henri: 2e
Lander: 2e

U11:
Latika: 1e
Nathan V.: 1e
Victor: 1e
Caithlin: 2e
Linde: 2e
Toa: 3e
Milan: 3e
Nathan D.: 4e

U13:
Jochim: 3e
Sverre: 1e

Zaterdag 6-04-2019: Uitslagen Regenboogtornooi Moorsele (BE) U15 U18

Deelnemers:

U15:
Victoria Vanderhaeghe

U18:
Daan Theuninck, Seppe Derammelaere en Jelle
Derammelaere

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U15
Victoria: /

U18
Daan: GOUD
Seppe: BRONS
Jelle: BRONS

_____________________
Podia:

Daan GOUD U18

Zaterdag 30-03-2019: Kruishoutem (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Alessandro Vermeersch, Briek Mattheus en
Henri De Leersnyder

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Toa Monteyne, Nathan Vermeersch en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Briek: 1e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Ferre: 1e
Henri: 1e

U11:
Latika: 1e
Ashley: 2e
Nathan D.: 4e
Nathan V.; 1e
Manon: 3e
Toa: 2e

U13:
Jochim: 1e
Sverre: 1e

U9 U11 U13 Kruishoutem