Archive for Carl

Ippon van de maand januari

Proficiat Elise Perneel !!

Elise Ippon van de maand januari

 

(Filmpje op FB van “Judo Ardooie supporters” te zien)

 

Zaterdag 16-02-2019 en Zondag 17-02-2019: Antwerpen (BE) : BELGISCH KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant

U21:
Skye Marinx

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  BK
Lore: GOUD  BK

U18
Rachel: BRONS

U21
Skye: BRONS

Heren:

U15
Quinten: ZILVER   VBK

U18
Ibrahim: ZILVER   VBK
Ray: GOUD  BK

U21
Belmin: GOUD  BK

___________________

Podia

Ray U18 -50kg GOUD BK

Ibrahim U18 -46kg ZILVER VBK

Quinten U15 -42kg ZILVER VBK

Flore U15 -52kg GOUD BK

Skye U21 -70kg BRONS

Rachel U18 BRONS

Lore U15 GOUD BK

Belmin U21 GOUD BK

Zaterdag 9-02-2019 en zondag 10-02-2019: Tielt (BE) VLAAMS KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke en Rachele Rammant

U21:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
U15:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  VK
Lore: GOUD  VK
Lotte: 5de

U18
Sara: 7de
Rachel: GOUD  VK

U21
Skye: BRONS
Louise: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD  VK
Edward: /

U18
Ibrahim: BRONS
Ray: GOUD VK

U21
Belmin: GOUD  VK

___________________

Podia

RAY U18 (-50kg) GOUD VK

Flore U15 (-52kg) GOUD VK

Lore U15 (-48kg) GOUD VK

Quinten U15 (-42kg) GOUD VK

Belmin U21 GOUD VK

Ibrahim U18 BRONS

Rachel U15 GOUD VK

Skye U21 BRONS

Zondag 3-02-2018: Ieper (BE) PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke, Rachel Rammant en Astrid Deman

U21:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
U15:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U18:
Achiel D’hooghe, Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  PK
Lore:  GOUD PK
Lotte: BRONS

U18
Sara: GOUD PK
Rachel: GOUD PK
Astrid: /

U21
Skye: Rechtstreeks gekwalificeerd
Louise: ZILVER VPK

Heren:

U15
Quinten: GOUD PK
Edward: BRONS

U18
Achiel: /
Ibrahim: ZILVER VPK
Ray: GOUD PK

U21
Belmin: Rechtstreeks gekwalificeerd

_____________________
PODIA:

Lore U15 (-38kg) GOUD PK

Flore U15 (-52kg) GOUD PK

Edward U15 (-38kg) BRONS

Quinten U15 (-42kg) GOUD PK

Lotte U15 (-57kg) BRONS

Ray U18 (-50kg) GOUD PK

Sara U18 (-57kg) GOUD PK

Louise U21 ZILVER VPK

Rachel U18 GOUD PK

Ibrahim U18 (-46kg) ZILVER VPK

1ste — JCA — QUIZ —

Waar: Judolokaal Ardooie

Wanneer: Zaterdag 16 Maart 2019

Deuren open om 19h30

!!!!!! Aanvang Quiz (stipt) 20h00 !!!!!!

 

Opbrengst ten voordele van de judoclub Ardooie.
Maximaal 5 personen per ploeg.
Inschrijvingsgeld: 20 euro per ploeg

Inschrijvingen gebeuren via mail: remmerie.pieter@gmail.com

Inschrijven kan tot en met zondag 10 maart !

ps: Niet enkel voor leden, dus familie kennissen, …. zijn welkom.

Zaterdag 19-01-2019: Lendelede (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alessandro Vermeersch, Elise Perneel, Lion Vermeersch, Henri De Leersnyder en Jokob Seaux

U11:
Ashley Depoorter, Nathan Vermeersch, Jasper Callewaert, Manon Priem en Lotte De Vlieger

U13:
Sverre De Witte, Jochim Priem en Wout Van Steenwinkel

Coach: Joeri Vermeersch

U9:
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Jakob: 1e
Elise: 3e

Henri: 3e

U11
Nathan: 1e
Jasper: 2e
Ashley: 2e
Manon: 4e

Lotte: 2e

U13
Sverre: 1e
Jochim: 2e
Wout: 4e

Zondag 20-01-2019: Gemert (NL) : U8 U10 U12 U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames:

U10:
Latika Blondia, Jade Marinx en Manon Priem

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke en Astrid Deman

U21:
Skye Marinx

Heren:

U8:
Alessandro Vermeersch

U10:

Lion Vermeersch

U12
Nathan Vermeersch en Jochim Priem
U15:

Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: GOUD
Lore: /
Sara: ZILVER
Astrid: /
Skye: GOUD
Latika: BRONS
Jade:5e
Manon: 5e

Heren:
Quinten: 5de
Ibrahim: GOUD
Ray: GOUD
Alessandro: BRONS
Lion: 5de
Nathan: /
Jochim: /

________________________________

PODIA

Skye GOUD

Sara ZILVER

Ray GOUD

Flore GOUD

Ibrahim GOUD

Alessandro U8 BRONS

Latika BRONS

 

PROFICIAT !!!!

Urban run Ardooie – 2de- editie – 09/02/2019

Op 9 februari loopt Judo club Ardooie voor het goeie doel: Urban run : Link naar de site

Het is de bedoeling om met zoveel mogelijk judoka’s van onze club aan de start van te verschijnen en dit graag met de jas van de judogi zodat we maximaal herkenbaar zijn  ;).

Kijk op de site voor meer informatie. (link hierboven)

Zaterdag 12-01-2019 en zondag 13-01-2019: Open Dutch (NL) Uitslagen

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

U21:
Skye Marinx

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Flore: /
Lore: /
Sara: /
Rachel: /
Skye: /

Heren:
Quinten: /
Ibrahim: /
Ray: 5de
Belmin: /

Ippon van de maand december

Proficiat Lore Verhegge !!

Lore Ippon van de maand december