Testpagina

aan het laden...
Aangedreven door Pretty Google Calendar

Older tests

Mei 2024

vrijdag 17 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 18 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 19 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 20 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 22 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 23 mei

17:00 – 18:29
Competitie training

vrijdag 24 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 25 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 26 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 27 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 29 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 30 mei

17:00 – 18:30
Competitie training

vrijdag 31 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

Juni 2024

zaterdag 1 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 2 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 3 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
techniek training
Herhaalt zich maandelijks

woensdag 5 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 6 juni

17:00 – 18:30
Competitie training

vrijdag 7 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 8 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 9 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 10 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 12 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 14 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 15 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 16 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 17 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 19 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 21 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 22 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 23 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 24 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 26 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 28 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 29 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks