Judoclub Ardooie ACTUEEL

Ardooie Sportprijs 2018 voor JCA

De sportprijs van de sportraad 2018 is voor het INTERCLUBTEAM van JUDOCLUB ARDOOIE. 

Sportprijs 2018

 

!!! Top prestatie(s) PROFICIAT !!!

Ippon van de maand November

Proficiat Ibrahim Jachichanov !

Ibrahim IPPON van de maand november 

Zaterdag 17-11-2018 en Zondag 18-11-2018: Harnes (FR): Uitslagen U15 U17

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge Lotte Callewaert en Flore Wulleman

U17:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: /
Lore: 5de
Sara: /
Rachel: BRONS

Heren:
Quinten: /
Ibrahim: /
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17

Rachel BRONS

 

Zondag 18-11-2018 : Kruishoutem (BE) : Callantcup dag 1 : uitslagen

JCA – Berlare : 3 – 3
JCA – Lichtervelde: 5 – 1
JCA – Beveren: 4 – 2
JCA – Kemzeke: 3 – 3

Coach: Joeri Vermeersch

Interclubteam 2018

Foto: LF

Zaterdag 10-11-2018: Wingene : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U13:
Edward Genoe

U11:
Nathan Vermeersch, Ashley Depoorter, Jasper Callewaert, Sien Serruys en Sverre De Witte

U9:
Elise Perneel, en Henri De Leersnyder

Coach:Paul De Deygere

U13:
Edward G.: 2de

U11:
Ashley: 2de
Nathan: 4de
Sien: 3de
Jasper: 1ste
Sverre: 1ste

U9:
Elise: 2de
Henri: 3de

Zaterdag 10-11-2018 en Zondag 11-11-2018: Den Haag (Adidas IRJT) : Uitslagen U15 U17 U21+

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

U17:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21+:
Skye Marinx

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: 7de
Lore: /
Skye: 5de
Sara: /
Rachel: 5de

Heren:
Quinten: 7de
Ibrahim: BRONS
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17  -50kg

Ibrahim BRONS U17 -46kg

IPPON van de maand Oktober

Proficiat Latika Blondia !

Link naar YouTube Filmpje : LINK

Latika Ippon van de maand Oktober

 

Zondag 4-11-2018: Breda : Uitslagen : U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia en  Manon Priem

U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

Heren:
U12:
Jochim Priem en Sverre De Witte

U15:
Ibrahim Jachichanov, Achiel D’hooghe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Latika: ZILVER
Manon:/
Flore: ZILVER
Lotte: BRONS
Lore: BRONS

Heren:
Jochim: /
Ibrahim: GOUD
Quinten: ZILVER
Sverre: BRONS
Achiel: /

_______________

Podia:

Sverre BRONS

Ibrahim GOUD

Quinten ZILVER

Latika ZILVER

Flore ZILVER

Lore BRONS

Lotte BRONS

Zaterdag 3-11-2018: Antwerpen : Belgisch Kampioenschap U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx

Heren:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS

Heren:
Belmin: /

_____________

Podium:

Skye BRONS BK U18+

Zondag 21-10-2018: Brugge: Uitslagen U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U11:
Linde Parmentier, Nathan Vermeersch, Ewan Deprez, Yelena Deprez en Jochim Priem

U9:
Lion Vermeersch, Manon Priem, Latika Blondia, Jakob Seaux, Toa Monteyne, Lander Parmentier en Eldrick Deprez

Coach: Joeri Vermeersch

U13:
Quinten: 1ste
Edward G.: 2de

U11:
Nathan: 2de
Jochim: 2de
Linde: 4de
Ewan: 4de
Yelena: 1ste

U9:
Lion: 2de
Latika: 1ste
Manon: 4de
Jokob: 3de
Toa: 4de
Lander: 3de
Eldrick : 2de