Uitslagen

Zondag 21-01-18: Gemert (NL) Uitslagen: U15

Deelnemers:

U15:

V: Astrid Deman, Geike Callewaert, Sara Ver Eecke, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Rachel Rammant en Lotte Callewaert

M: Ray Marinx, Achiel D’Hooghe en Edward D’haene

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Lotte: 3e
Rachel: 1e
Sara: 1e
Astrid: 5e
Lore: /
Flore: /
Geike: /
Edward: /
Ray: 1e
Achiel: /

Podia:

Rachel Goud U15

Ray Goud U15

Sara Goud U15

Zaterdag 20-01-2018: Lendelede : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Latika Blondia en Lion Vermeersch
U11: Lotte De Vlieger, Nathan Vermeersch, Jasper Callewaert en Sverre De Witte
U13: Quinten Declercq, Edward Genoe en Fara D’haene

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Latika: 2e
Lion: 3e

U11:
Nathan: 3e
Jasper: 1e
Sverre: 1e
Lotte: 2e

U13:
Fara: 1e
Edward G.: 1e
Quinten: 1e

Mooie resultaten, proficiat aan de deelnemers!

Zondag 14-01-2018: Dutch Open : Eindhoven: Nederland

Deelnemers:

U15: Ibrahim Yakhikhanov, Quinten Declercq, Ray Marinx, Flore Wulleman, Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21: Belmin Valk, Skye Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

U15:

Quinten: /
Ibrahim: 2e
Ray: 3e
Flore: /
Sara: /
Rachel: 2e

U21:

Belmin: /
Skye: /

___________

Podia:

Ibrahim Zilver U15

Rachel Zilver U15

Ray Brons U15

Zondag 10-12-2017: Lichtervelde : Uitslagen: U9 U11 U13

Deelnemers:
U9:
Ashley Depoorter, Victor Tourlousse ,Ferre Kindt, Latika Blondia, Eldrick Deprez, Lotte De Vlieger, Jukka Bossaert, Filip Owtasiuk, Ewan Deprez, Manon Priem, Nathan Dick, Briek Mattheus en Jasper Callewaert
U11: Yelena Deprez
U13:  Geike Callewaert, Quinten Declercq, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Edward D’haene, Edward Genoe en Fara D’haene

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:

Victor: 1e
Ferre K.:  4e
Latika : 2e
Eldrick : 4e
Lotte D. :3e
Jukka: 4e
Filip: 3e
Ewan: 2e
Ashley: 2e
Manon  4e
Nathan D.: 4e
Briek: 4e
Jasper  C.:  1e

U11:
Yelena: 2e

U13:

Lore: 1e
Geike: 1e
Lotte  C. : 3e
Quinten: 2e
Edward G. : 1e
Edward D’h: 3e
Fara: 2e
Flore: 2e

Dit was het laatste tornooi van het jaar, bedankt aan de judoka’s en supporters voor de talrijke opkomst(en), prettige feesten en tot volgend jaar !!!

 

Zondag 3-12-2017: Wachtebeke : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:  Geike Callewaert, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Edward D’Haene, Edward Genoe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Geike: 1e
Lore: 1e
Flore: 1e
Edward D.: 1e
Edward G.: 2e
Quinten: 1e

U13 1ste plaats Wachtebeke

 

 ! Thanks !

They did it again => Gold medal !!!!!! JCA kampioen interclub 2017

JCA interclub TEAM 2017 Gent

 

PROFICIAT !!!!!!

Zaterdag 11-11-2017: Wevelgem : Interprovinciaal judotornooi U13

West-Vlaanderen 2de plaats:

Interprovinciaal JCA-team
Geike, Lotte, C: Paul, Flore, Lore, Quinten

Zondag 12-11-2017: Wingene: Uitslagen U9 U13

Deelnemers:
U9: Lotte De Vlieger, Lion Vermeersch, Nathan Vermeersch en Jukka Bossaert
U11: Sverre De Witte (DNP : blessure)
U13: Quinten Declercq, Geike Callewaert, Lore Verhegge, Lotte Callewaert en Flore Wulleman

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Lotte D.: 4e
Lion: 3e
Nathan: 1e
Jukka: 4e

U13:
Geike: 2e
Lore: 1e
Quinten: 1e
Flore: 1e
Lotte C.: 2e

 

Zaterdag 11-11-2017 en zondag 12-11-2017: International Judo tornooi Harnes: Uitslagen

Deelnemers: 

U15: Ibrahim Yakhikhanov, Ray Marinx, Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U18: Belmin Valk,

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U15:

Sara: 3e
Rachel: /
Ray: 7e
Ibrahim: /

U18:

Belmin :/

____________

Podium:

Sara U15 Brons

Zondag 5-11-2017: Ardooie : Uitslagen U13

Deelnemers: Fara D’Haene, Nora Fockaert, Lotte Callewaert, Geike Callewaert, Zoe Loyson, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Cyriel D’Hooghe, Edward Genoe, Jerome Vandenbroucke, Quinten Declercq, Edward D’Haene, Kobe Loyson en Juul D’Hooghe

Coaches: Paul De Deygere, Joeri Vermeersch, Wouter Depoorter, Aaron Vandoorne

Uitslagen U13:

Fara: 2e
Nora: 4e
Lotte: 2e
Geike: 3e
Zoe: 2e
Lore: 1e
Flore: 1e
Cyriel: 2e
Edward: 2e
Jerome: 3e
Quinten: 1e
Edward: 2e
Kobe: 4e
Juul: 2e

  • Login

  • Jeugdjudofonds 2018

  • Jeugdjudofonds 2017

  • Jeugdjudofonds 2016

  • hartveilig

  • Ondertekenaar van

  • lid van de VJF

  • Dank aan