Uitslagen

Zondag 14-10-2018: Lendelede : Provinciale Kampioenschappen U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
Dylan Verhaege, Daan Vereecke, Belmin Valk en Aaron Vandoorne

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS
Louise: /

Heren:
Dylan: /
Daan: 5de
Aaron: 5de
Belmin: BRONS

______________________________
Podia:

Belmin (BRONS) PK 2018

Skye (BRONS) PK 2018

Zaterdag13-10-2018: Lendelede : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Nathan Vermeersch, Jochim Priem, Linde Parmentier en Jasper Callewaert

U9:
Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Manon Priem, Elise Perneel, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Mariam Valk, Matias Struye, Latika Blondia, Jakob Seaux, en Lander Parmentier

Coaches: Joeri Vermeersch

U13:
Quinten: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 3e
Ashley: Geen tegenstanders
Jochim: 3e
Jasper: 2e
Linde: 3de

U9:
Lion: 4de
Briek: 2de
Matias: 4de
Henri: 4de
Ferre: 4de
Mariam: 4de
Elise: 2de
Latika: 3de
Manon: 2de
Jokob: 3de
Lander: 4de

 

18 judoka’s => Mooie opkomst in Lendelede !!

Zondag 7-10-2018: Made (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames

U10:
Blondia Latika

U15:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U12:
Sverre De Witte

U15:
Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: 3de
Lore: /
Lotte: /
Rachel: 2de
Latika: 2de

Heren:
Achiel: /
Sverre: 3de

______________

Podia:

Flore (BRONS) U15

Rachel (ZILVER) U18

Sverre (BRONS) U12

Zaterdag 6-10-2018: Hainaut Cup: Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Lotte: /
Lore: /
Sara: GOUD
Flore: BRONS

Heren:
Ray: GOUD
Ibrahim: /

_____________________

Podia:

Ray (GOUD) U15

Sara (GOUD) U15

Flore (BRONS) U15

Zondag 7-10-2018: Ooigem : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:
Quinten Declercq en Fara D’haene

Uitslag:
U13:
Quinten: 1ste
Fara: 2de

Zaterdag 6-10-2018: Ooigem : Regenboogtornooi

Deelnemers: Alleman Filip, Lorenzo Verleye (bruin-zwart) en Declercq Carl (Groen-Blauw)

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

-81kg:

Carl : 3de

+90kg:

Filip: 3de
Lorenzo: 2de

__________________________

Podium:

Lorenzo (Zilver) – Filip (Brons)

Zaterdag 29-09-2018 en zondag 30-09-2018: WJO : Uitslagen U16 U21+

Deelnemers:

Dames:
U16: Sara Ver Eecke
U21+: Skye Marinx

Heren:
U16: Ray Marinx
U18: Ray Marinx
U21+: Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Sara: Brons
Skye: 5de

Heren:

Ray: /
Belmin: /

_____________________

Podium:

Sara U16 (BRONS) -57kg

Link naar Website WJO:

http://www.wjo.org.pl/index.php?m=03&lg=en

Zaterdag 29-09-2018: Pot van Olen : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Lore: /
Flore: /
Lotte: /

Zaterdag 22-09-2018 en Zondag 23-09-2018 : Open Brabant : Uitslagen U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

U18:
Sara Ver Eecke

U21:
Skye Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen: 

Dames:
U15:

Lore: /
Flore: GOUD
Lotte: /

U18:
Sara: /

U21:
Skye: /
_____________________

Podium:

Flore U15 (GOUD)

Zondag 16-09-2019: Ardooie : Uitslagen : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Fara D’haene, Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Ewan Deprez, Yelena Deprez, Lotte De Vlieger Victor Tourlousse ,Sverre De Witte, Nathan Vermeersch, Jochim Priem en Lars Vandemoortele

U9:
Lion Vermeersch, Alberic Callens, Eldrick Deprez, Manon Priem, Sayana Blondia, Elise Perneel, Ferre Kindt, Louic Wyckhuys, Henri De Leersnyder, Toa Monteyne, Mariam Valk, Matias Struye en Latika Blondia

Coaches: Paul De DeygereWouter Depoorter en Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U13:
Quinten: 1ste
Fara: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 4e
Ewan: 2e
Yelena: 2e
Lotte: 4e
Sverre: 1ste
Ashley: 4e
Victor: 2e
Jochim: 2e
Lars: 3e

U9:
Lion: 3e
Alberic: 4e
Eldrick : 1ste
Matias: 4e
Louic: 3e
Henri: 4e
Ferre: 4e
Mariam: 4e
Elise: 3e
Toa: 3e
Latika: 2e
Sayana: 1ste
Manon: 4e