Uitslagen

Zondag 27/11/2022: Gent (BE) Callant cup Heren 3C

PROFICIAT HEREN MET DE BRONZEN MEDAILLE !!!!!!!!!!!!!!!

CALLANT CUP HEREN JCA BRONS

Zondag 13/11/2022: Ardooie (BE): Uitslagen U9


U9.DEBUSSCHERE DELIANO
3e

U9.ARYA SCHACHT
1e

U9.CYRIEL HUYGHE
4e

U9.ELIAS HERBOTS
4e

U9.GUST VANLAEKEN
1e

U9.HENRI BIARD
2e

U9.JULIEN HUYGHE
3e

U9.JULIETTE JOSEPH
3e

U9.JUUL DRIESSENS
3e

U9.LOΓ―C DEJONCKHEERE
1e

U9.LOUIS VERLEDENS
2e

U9.LOWIE DRIESSENS
2e

U9.MATTEO VROMMAN
2e

U9.NEIL LABAERE
3e

U9.SEPPE SEGERS
3e

U9.SIEBE VANCOILLIE
4e

U9.UNAI GOOSSENS
4e

U9.YASSIN VERMEERSCH
1e

U9.YLANO DE BOOT
4e

 
Coach(es): Joeri Vermeersch , Wouter Depoorter , Eeckeloo Lieselot & De Deygere Paul

Zondag 13/11/2022: Ardooie (BE): Uitslagen: U11


U11.AARON VIERSTRAETE
1e

U11.ALESSANDRO VERMEERSCH
1e

U11.ARTUUR DEFREYNE
2e

U11.KARSTEN VERLEYE
4e

U11.LEITO SCHACHT
1e

U11.MARIAM VALK
2e

U11.PHΓ©LINE PERSOON
4e

U11.RENEE GOEMAERE
1e

U11.ROBIN COSSEMENT
1e

U11.SAYANA BLONDIA
2e

U11.VICTOR SPRUYTTE
4e

 
Coach(es): Joeri Vermeersch , Wouter Depoorter , Eeckeloo Lieselot & De Deygere Paul

Zondag 13/11/2022: Ardooie (BE): Uitslagen: U13


U13.ALEC VANDENBERGHE
1e

U13.AMBER VIERSTRAETE
2e

U13.BRIEK MATTHEUS
2e

U13.EMIEL DEFREYNE
2e

U13.FERRE KINDT
2e

U13.JAN ALANOVIC TSEBOYEV
2e

U13.LATIKA BLONDIA
1e

U13.LION VERMEERSCH
3e

U13.MANON PRIEM
2e

U13.MILAN PERSOON
3e

U13.TOA MONTEYNE
2e

 
Coach(es): Joeri Vermeersch , Wouter Depoorter , Eeckeloo Lieselot & De Deygere Paul

Zaterdag 26/11/2022 Callant cup: Gent (BE): Dames afdeling 2A :

Proficiat Dames met de ZILVEREN PLAK !!!!!!!!

CALLANT CUP DAMES 2A JCA ZILVER

Foto’s Saskia Mortele

Zaterdag 19/11/2022: Callant cup: Kruisem (BE): Dames afdeling 2A : Heren afdeling 3C

JCA Callant cup team 2022: MEN

3 gewonnen 1 verloren

JCA Callant cup team 2022: WOMEN

3 gewonnen 1 verloren

Zondag 6/11/2022: Tielt (BE) Uitslagen: U9 U11 U13


U9.LOΓ―C DEJONCKHEERE
1e

 

U11.AARON VIERSTRAETE
1e

U11.RENEE GOEMAERE
3e

U11.ROBIN COSSEMENT
2e

U11.VICTOR SPRUYTTE
2e

 

U13.JAN ALANOVIC TSEBOYEV
1e

 
Coach: Paul De Deygere

Zondag 30/10/22: Adler Cup 2022 : Frankfurt (DE) : Uitslagen U16


U16.ALEC VANDENBERGHE
5e

U16.JASPER CALLEWAERT

U16.SVERRE DE WITTE
BRONS

 
Coach: Joeri Vermeersch

____________________________
Podium:

Zaterdag 29/10/22: Adler Cup 2022 : Frankfurt (DE) : Uitslagen U13 U18


U13.ALESSANDRO VERMEERSCH

U13.ALEC VANDENBERGHE
5e

 

U18.AMANDINE MARTENS
7e

U18.QUINTEN DECLERCQ
ZILVER

 
Coach: Joeri Vermeersch

____________________________________
Β¨Podium:

Quinten ZILVER

Zaterdag 12/11/2022: Harnes (FR): Uitslagen U17


U17.SVERRE DE WITTE (-46kg)
5e

U17.AICHA DESCHEPPER (-57 kg)

U17.AMANDINE MARTENS (-63kg)

U17.QUINTEN DECLERCQ (-60kg)

 
Coach: Joeri Vermeersch