Activiteiten

Initiaties

Beste judoka’s, ouders en sympathisanten,

Verspreid het nieuws: vanaf september verwelkomen we opnieuw nieuwe leden op onze tatami! Iedereen is welkom om gratis te komen proeven van judo in Judoclub Ardooie. Initiatiesvoor nieuwe leden vanaf het eerste leerjaar starten op woensdag 2 september 2020. Kleuters vanaf de tweede kleuterklas kunnen langskomen vanaf zaterdag 5 september 2020.

Uiteraard proberen we deze in de meest veilige omstandigheden te laten doorgaan. Alle nodige informatie over de initiaties, trainingen en maatregelen vind je op onze pagina β€˜Coronamaatregelen JCAβ€˜.

Hopelijk tot op de mat!
Sportieve groeten,

Het bestuur

Ippon van de maand april

Proficiat Alessandro Vermeersch
Filmpje te zien via FB

Alessandro ippon van de maand april

Zaterdag 27-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alberic Callens, Alessandro Vermeersch, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Karsten Verleye, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Milan Persoon, Robin Cossement en Lucas Vanoverberghe

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne, Nathan Dick, Victor Tourlousse en Caithlin Warlop

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 2e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Karsten: 2e
Ferre: 2e
Milan: 2e
Lucas: 2e
Alberic: 4e
Robin: 4e

U11:
Latika: 2e
Manon: 2e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 2e
Ashley: 2e
Caithlin : 2e
Victor: 1e

U13:
Sverre: 3e
Jochim: 3e
Wout: 4e

1ste — JCA — QUIZ —

Waar: Judolokaal Ardooie

Wanneer: Zaterdag 16 Maart 2019

Deuren open om 19h30

!!!!!! Aanvang Quiz (stipt) 20h00 !!!!!!

 

Opbrengst ten voordele van de judoclub Ardooie.
Maximaal 5 personen per ploeg.
Inschrijvingsgeld: 20 euro per ploeg

Inschrijvingen gebeuren via mail: remmerie.pieter@gmail.com

Inschrijven kan tot en met zondag 10 maart !

ps: Niet enkel voor leden, dus familie kennissen, …. zijn welkom.

Zaterdag 17-11-2018 en Zondag 18-11-2018: Harnes (FR): Uitslagen U15 U17

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge Lotte Callewaert en Flore Wulleman

U17:
Sara Ver Eecke enΒ Rachel Rammant

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: /
Lore: 5de
Sara: /
Rachel: BRONS

Heren:
Quinten: /
Ibrahim: /
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17

Rachel BRONS

 

IPPON van de maand September

Proficiat Flore Wulleman

Link naar youtube filmpje:Β  LINK

Flore IPPON van de maand september

Zondag 7-10-2018: Ooigem : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:
Quinten Declercq en Fara D’haene

Uitslag:
U13:
Quinten: 1ste
Fara: 2de

JCA OPENDEURDAG

Powerpoint

Beste leden,

De powerpoint met een overzicht van het seizoen 2016-2017 is te downloaden (via een link) onder de rubriek foto’s => hiervoor moet u inloggen !!

>>Link is actief tot einde van deze maand (31-05-2017)<<

Update 2/06/17 :Link niet meer actief => enkel te verkrijgen op aanvraag !!

Podia Provinciaal kampioenschap 2017 : Ieper

Skye ( PK 2017 )

Belmin ( 3de plaats )

Zelim ( PK 2017 )

Sara ( PK 2017 )

Ray ( PK 2017 )

Dylan (3de plaats)