Judoclub Ardooie ACTUEEL

Zondag 22-04-2018: Eernegem : Uitslag U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Astrid Deman

Heren:
U15:
Bran De Vlieger, Edward D’haene en Ibrahim Yakhikhanov

Coach:

Uitslagen:

Dames:
U15:

Lore: 2de
Flore: 1ste
Lotte: 4de
Astrid: 3de

Heren:
U15:
Ibrahim 1ste
Bran: 4de
Edward: injured

________________________

Podia:

Astrid BRONS

Ibrahim GOUD

Flore GOUD

Lore ZILVER

Zaterdag 21-04-2018: Eernegem : Uitslagen U9 U11 U15

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Manon Priem, Felix Vandendriessche en Auke Braeye

U11:
Jasper Callewaert, Lotte De Vlieger en Jochim Priem

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:

Latika: 2de
Manon: 3de
Felix: 3de
Auke: 3de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 3de
Lotte: 3de

U13:
Fara: 3de
Edward G.: 1Ste
Quinten: 1ste

Zondag 15-04-2018: Moorsele : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Jokob Seaux, Mathias Struye en Lucas Vanoverberghe

U11:
Jasper Callewaert, Sverre De Witte, Ashley Depoorter, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Latika: 3de
Jacob: 3de
Mathias: 4de
Lucas: 4de

U11:
Sverre: 1ste
Ashley: 4de
Victor: 2de
Nathan: 4de
Jasper: 2de

U13:
Fara: 1ste
Quinten: 1ste
Edward: 2de

Zaterdag 14-04-2018: Moorsele : Uitslagen U15 18+(2de kuy / 3de kuy)

Deelnemers:

Heren:
U15:
Edward D’haene

18+:
Brecht Boussy

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Heren:

U15:
Edward: 2de

18+
Brecht: 3de

____________________

Podium:

Edward ZILVER -46 U15

Zaterdag 15-04-2018: International Open Tori (Waver) : Uitslagen U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames:
U15:
Rachel Rammant, Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke, Lore Verhegge, Astrid Deman en Geike Callewaert

U21: Skye Marinx

Heren:
U15:
Ibrahim Yakhikhanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:

Sara: 1ste
Lore: 3de
Flore: 3de
Lotte: 3de
Geike: 5de
Astrid: /
Rachel: 1ste

U18:

Sara: 3de
Rachel: 3de

U21:

Skye: 3de

Heren:

U15:
Ibrahim: /
__________________

Podia:

Lotte BRONS -52 U15

Rachel BRONS U18

Rachel GOUD U15

Sara BRONS U18

Flore BRONS U15

Sara GOUD U15

Zaterdag 14-04-2018: Duisburg : Uitslag U16

Deelnemers: 

Ray Marinx

Uitslag:

Ray: 3de

___________________

Podium:

Ray BRONS -46 U15

Zondag 8-04-2018: Souverein cup Lommel: Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke, Lore Verhegge, Geike Callewaert en Rachel Rammant

Heren:
U15:
Ray Marinx en Ibrahim Yakhikhanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U15:

Dames:

Sara: 1ste
Lore: 2de
Flore: /
Geike: /
Lotte: 5de
Rachel: 3de

Heren:

Ibrahim: 2de
Ray: 3de

 

U18:
Dames:

Sara: 5de

___________________________

Podia:

Ray BRONS

Zaterdag 7-04-2018: Lommel Uitslagen U13

Deelnemers:

U13: Quinten Declercq

Uitslag:

Quinten: 1ste

Zaterdag 30-03-2018: Deinze : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert, Astrid Deman, Geike Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

Heren:
U15:
Ibrahim Yakhikhanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Lore: 1ste
Flore: 2de
Lotte: 3de
Astrid: /
Geike: /

Heren:

Ibrahim: 1ste

______________________

Podia:

Lore GOUD

Lotte BRONS

Ibrahim GOUD

Flore ZILVER

Zaterdag 24-03-2018 en Zondag 25-03-2018: Antwerpen: Ippon Trophy : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Ray Marinx, Edward D’haene, Ibrahim Yakhikhanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Sara: 1ste
Lore: /
Flore: 2de
Lotte: /

Heren:

Ibrahim: /
Edward: 3de
Ray: 1ste

Link naar de site

___________________________

Podia:

Edward D. U15 BRONS

Ray U15 GOUD

Sara U15 GOUD

Flore U15 ZILVER

  • Login

  • Jeugdjudofonds 2018

  • Jeugdjudofonds 2017

  • Jeugdjudofonds 2016

  • hartveilig

  • Ondertekenaar van

  • lid van de VJF

  • Dank aan