Testpagina

aan het laden...
Aangedreven door Pretty Google Calendar

Older tests

Februari 2024

zondag 25 februari

08:30 – 09:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 26 februari

17:30 – 18:30
Infomoment wedstrijden
17:30 – 18:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 28 februari

16:30 – 17:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
17:45 – 18:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 29 februari

18:00 – 19:30
competitietraining
Herhaalt zich wekelijks

Maart 2024

vrijdag 1 maart

18:30 – 20:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 2 maart

09:00 – 10:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 3 maart

08:30 – 09:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 4 maart

17:30 – 18:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
techniek training
Herhaalt zich maandelijks

woensdag 6 maart

16:30 – 17:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
17:45 – 18:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 8 maart

18:30 – 20:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 9 maart

jaarlijks etentje
09:00 – 10:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 10 maart

08:30 – 09:30
GEEN TRAINING

maandag 11 maart

17:30 – 18:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 13 maart

16:30 – 17:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
17:45 – 18:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 14 maart

18:00 – 19:30
competitietraining
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 15 maart

18:30 – 20:00
Quiz GEEN TRAINING

zaterdag 16 maart

09:00 – 10:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 17 maart

08:30 – 09:30
GEEN TRAINING: tornooibommetje

maandag 18 maart

17:30 – 18:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 20 maart

16:30 – 17:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
17:45 – 18:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 22 maart

18:30 – 20:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 23 maart

09:00 – 10:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 24 maart

08:30 – 09:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 25 maart

17:30 – 18:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 27 maart

16:30 – 17:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
17:45 – 18:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
19:00 – 20:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

donderdag 28 maart

18:00 – 19:30
competitietraining
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 29 maart

18:30 – 20:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 30 maart

09:00 – 10:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 31 maart

07:30 – 08:30
Pasen: geen training

April 2024

maandag 1 april

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
techniek training
Herhaalt zich maandelijks

woensdag 3 april

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 5 april

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 6 april

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 7 april

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 8 april

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 10 april

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 12 april

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 13 april

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 14 april

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 15 april

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 17 april

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 19 april

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 20 april

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 21 april

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 22 april

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 24 april

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 26 april

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 27 april

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 28 april

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 29 april

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

Mei 2024

woensdag 1 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 3 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 4 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 5 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 6 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
techniek training
Herhaalt zich maandelijks

woensdag 8 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 10 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 11 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 12 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 13 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 15 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 17 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 18 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 19 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 20 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 22 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 24 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 25 mei

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 26 mei

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 27 mei

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 29 mei

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 31 mei

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

Juni 2024

zaterdag 1 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 2 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 3 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
techniek training
Herhaalt zich maandelijks

woensdag 5 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 7 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 8 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 9 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 10 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 12 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 14 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 15 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 16 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 17 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 19 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 21 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 22 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks

zondag 23 juni

07:30 – 08:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks

maandag 24 juni

16:30 – 17:30
training groep2
Herhaalt zich wekelijks

woensdag 26 juni

15:30 – 16:30
training groep1
Herhaalt zich wekelijks
16:45 – 17:45
training groep2
Herhaalt zich wekelijks
18:00 – 19:30
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

vrijdag 28 juni

17:30 – 19:00
training groep3
Herhaalt zich wekelijks

zaterdag 29 juni

08:00 – 09:00
kleuterjudo
Herhaalt zich wekelijks