Nieuws en weetjes…

Zaterdag 23-03-2019 : Zelzate (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Briek Mattheus

U11:
Latika Blondia

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9
Briek: 1e

U11
Latika: 2e

Zaterdag 23-03-2019 Zondag 24-03-2019: Maubeuge (FR) : Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

Heren:
U15: Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: BRONS
Lore: BRONS
Lotte: BRONS

U18
Sara: GOUD

Heren:

U15
Quinten: BRONS

U18
Ibrahim: BRONS

___________________

Podia

Ibrahim BRONS U18
Lore BRONS U15

Ippon van de maand Februari

Proficiat Rachel Ramant
Filmpje te zien via FB

Ippon van de maand februari

Zondag 17-03-2019: Houthulst (BE) uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alessandro Vermeersch, Elise Perneel, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Jokob Seaux, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus en Lander Parmentier

U11:
Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse , Linde Parmentier, Ashley Depoorter en Toa Monteyne

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Briek: 1e
Jakob: 2e
Lion: 2e
Alessandro: 1e
Ferre: 1e
Elise: 3e
Aaron: 3e
Lander: 3e

U11:
Latika: 1e
Victor: 2e
Linde: 2e
Ashley: 2e
Nathan: 2e
Manon: 3e
Toa: 3e

U13:
Sverre: 1e
Jochim: 4e
Wout: 4e

Zondag 10-03-2019: Ingelmunster (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Sayana Blondia, Alessandro Vermeersch, Warre Desender, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Jokob Seaux, Matias Struye,Karsten Verleye, Aaron Vierstraete en Briek Mattheus

U11:
Jasper Callewaert, Manon Priem, Latika Blondia, Lotte De Vlieger, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, Sien Serruys, Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 1e
Jakob: 2e
Warre: 2e
Lion: 2e
Alessandro: 2e
Sayana: 3e
Karsten: 3e
Ferre: 3e
Matias: 3e
U11:
Latika: 1e
Jasper: 2e
Lotte: 3e
Manon: 3e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 3e
U13:
Sverre: 1e
Jochim: 3e
Sien: 4e
Wout: 4e
______________________________________
Talrijke opkomst en prachtige resultaten !!! TOP !!!

Zaterdag 09-03-2019: Ingelmunster (BE) Uitslagen U15 U18 U21+

Deelnemers:

Dames:

U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

U18:
Astrid Deman

Heren:
U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

U21+:
Aaron Vandoorne

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: BRONS
Lore: ZILVER
Lotte: BRONS

U18
Astrid: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD
Edward: BRONS

U18
Ibrahim: GOUD

U21
Aaron: /

___________________

Podia

Quinten GOUD

Edward BRONS

Lotte BRONS

Flore BRONS

Lore ZILVER

Zaterdag 2-03-2019: Izegem Open for Kids (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Sayana Blondia, Alessandro Vermeersch, Felix Vandendriessche, Warre Desender, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Jokob Seaux, Robin Cossement, Matias Struye, Briek Mattheus , Rosie Vandemoortele, Jade Marinx en Elise Perneel

U11:
Manon Priem, Latika Blondia, Lotte De Vlieger, Lars Vandemoortele en Nathan Vermeersch

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel en Sien Serruys

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Sayana: 2e
Alessandro: 1e
Felix: 3e
Warre: 3e
Lion: 1e
Ferre: 3e
Henri: 1e
Jakob: 2e
Robin: 4e
Matias : 4e
Briek: 1e
Rosie: 4e
Jade: 1e

Elise: 2e

U11:
Manon: 2e
Latika: 1e
Lotte: 2e
Lars: 3e

Nathan: 2e

U13:
Jochim: 4e
Wout: 4e
Sien: 3e

Zondag 3-03-2019: Izegem Open (BE) Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:

U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: ZILVER
Lore: 5de
Lotte: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD
Edward: 5de

___________________

Podia

Quinten Goud

Flore Zilver

Zaterdag 23-02-2019 en zondag 24-02-2019: Antwerp Open (BE) Uitslagen U18 U21+

Deelnemers:

U18:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21+:
Skye Marinx

Heren:

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U18
Rachel: ZILVER
Sara: BRONS

U21
Skye: /

Heren:

U18
Ibrahim: ZILVER
Ray: BRONS

___________________

Podia

Ray Brons U18

Ibrahim Zilver U18

Sara Brons U18

Rachel Zilver U18