Nieuws en weetjes…

Zaterdag 2-06-2018 en Zondag 3-06-2018: Venray (NL) Uitslagen :

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman, Geike Callewaert, Flore Wulleman en Rachel Rammant

U21:

Skye Marinx

Heren:

U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Ray Marinx, Ibrahim Jachichanov en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: BRONS
Lore: /
Flore: 7de
Lotte: /
Sara: BRONS

U21:
Skye: BRONS

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 5de

U15:

Edward: /
Quinten: 9de
Ibrahim: 7de
Ray: ZILVER

_______________________
Podia:

Ray Zilver U15

 

Sara BRONS U15

Rachel BRONS U15

Skye BRONS U21

Zaterdag 19-05-2018 en zondag 20-05-2018: Kaizen (NL: Echt) : Uitslagen: U10 U12 U15 U21

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman en Geike Callewaert

U21: Skye Marinx


Heren:
U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15:
Sara: 1Ste
Lore: 5de
Lotte: /
Geike: /
Astrid: 5de
Skye: 3de

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 3de

U15:
Edward: /
Quinten: 1Ste
Ibrahim: 1Ste
Ray: 1Ste

______________

Podia:

Ibrahim GOUD U15 -42kg

Quinten GOUD U15 -38kg

Sara GOUD U15 -57kg

Sverre BRONS U12

Ray GOUD U15 -46kg

Skye BRONS U21

 

Zaterdag en zondag 12-05-2018 en 13-05-2018: Mierlo (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Geike Callewaert en Rachel Rammant

Heren:
U8:
 Lion Vermeersch

U10:
Jasper Callewaert, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U12:
Sverre De Witte

U15:
Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: 4de

Heren:

U8:
Lion: 5de

U10:
Jasper: 5de
Victor: /
Nathan: 5de

U12:
Sverre: 3de

U15:

Quinten: 3de
Ibrahim: 1ste
Ray: 1ste

______________

Podia:

Sverre U10 BRONS

Quinten U15 -38kg BRONS

Ibrahim U15 -42kg GOUD

Ray U15 -46kg GOUD

Zaterdag 5-05-2018: Wetteren : Uitslagen U11

Deelnemers:

U11:
Ashley Depoorter, Sverre De Witte, Jasper Callewaert en Jochim Priem

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U11:

Ashley: 3e
Jochim: 4e
Sverre: 1e
Jasper: 1e

Zondag 22-04-2018: Eernegem : Uitslag U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Astrid Deman

Heren:
U15:
Bran De Vlieger, Edward D’haene en Ibrahim Jachichanov 

Coach:

Uitslagen:

Dames:
U15:

Lore: 2de
Flore: 1ste
Lotte: 4de
Astrid: 3de

Heren:
U15:
Ibrahim 1ste
Bran: 4de
Edward: injured

________________________

Podia:

Astrid BRONS

Ibrahim GOUD

Flore GOUD

Lore ZILVER

  • Login

  • Jeugdjudofonds 2018

  • Jeugdjudofonds 2017

  • Jeugdjudofonds 2016

  • hartveilig

  • Ondertekenaar van

  • lid van de VJF

  • Dank aan