Judo Ardooie QUIZt

Waar: Judolokaal Ardooie – Oude Lichterveldestraat

Wanneer: Zaterdag 21 maart 2020

Deuren open 19h30

Aanvang Quiz (stipt): 20h00

Opbrengst ten voordele van Judoclub Ardooie.

Maximaal 5 personen per ploeg.

Inschrijvingsgeld: 20 euro per ploeg

Inschrijving via mail naar: remmerie.pieter[at]gmail.com

Inschrijven kan tot en met zondag 15 maart.

Maximaal aantal deelnemende ploegen: 18

Vrijwilligers gezocht

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers voor de organisatie van de vijfkamp en ons tornooi op zaterdag 29 en zondag 30 november. Hulp aan de bar, taarten bakken, tijdopnemers, matten leggen of opwarming geven,… je kan ons helpen.

Gelieve jullie naam te noteren op het blad achteraan in de bar. Meer info bij Wouter.

duim

Zondag 8-03-2020: Ingelmunster (BE): Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Seaux Jakob, Mariam Valk, Sayana Blondia, Henri De Leersnyder, Duyvejonck Loïc en Yepes Caiie Laura

U11: Nathan Dick, Alec Vandenberghe, Lion Vermeersch, Emiel Defreyne, Milan Persoon, Ferre Kindt, Briek Mattheus, Latika Blondia, Monteyne Toa en Manon Priem

U13: Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse, Jochim Priem, Caithlin Warlop en Sverre De Witte

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro: 1e
Jakob: 3e
Laura: 3e
Mariam: 3e
Sayana: 2e
Henri: 2e
Loïc: 2e

U11:
Nathan D.: 3e
Alec: 1e
Lion: 2e
Emiel: 2e
Milan: 2e
Ferre: 1e
Briek: 1e
Latika: 3e
Toa: 2e
Manon: 1e

U13:
Victor: 3e
Jochim: 3e
Nathan V.: 3e
Caithlin: 3e
Sverre: 1e

Zaterdag 7-03-2020: Ingelmunster (BE) : Uitslagen U15 U18

Deelnemers:
Dames:
U18:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

Heren:
U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
Dames:
U18:
Lotte: /
Lore: 5e
Flore: BRONS

Heren:
U15:
Quinten : GOUD
Edward: /

U18:
Ibrahim: BRONS
_______________________________
Podia:

Ibrahim U18 BRONS -55kg

Zondag 1-03-2020: Izegem Open (BE) : Uitslagen U15

Deelnemers:
Heren:

U15:
Edward Genoe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
Heren:

U15:
Edward: /

Zaterdag 29-02-2020: Izegem Open for kids (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Karsten Verleye, Seaux Jakob, Mariam Valk en Yepes Caiie Laura

U11: Nathan Dick, Alec Vandenberghe, Lion Vermeersch, Emiel Defreyne, Milan Persoon, Ferre Kindt, Briek Mattheus, Latika Blondia, Monteyne Toa en Manon Priem

U13: Nathan Vermeersch, Jochim Priem, Caithlin Warlop en Ashley Depoorter

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro 1e:
Karsten: 2e
Jakob: 2e
Laura: 4e
Mariam: 3e

U11:
Nathan D.: 3e
Alec: 1e
Lion: 2e
Emiel: 2e
Milan: 1e
Ferre: 3e
Briek: 1e
Latika: 1e
Toa: 2e
Manon: 2e

U13:
Jochim: 3e
Nathan: 3e
Ashley: 2e
Caithlin: 2e

Zondag 23-02-2020: Berlare (BE) Uitslagen: U11 U13

Deelnemers:

U11: Latika Blondia, Alec Vandenberghe, Manon Priem, Monteyne Toa, Ferre Kindt en Briek Mattheus

U13: Jochim Priem, Ewan Deprez, Caithlin Warlop en Victor Tourlousse

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U11:
Alec: 1e
Latika: 1e
Ferre: 2e
Briek: 3e
Manon: 4e
Toa: 2e

U13:
Caithlin:  3e
Jochim:  2e
Ewan: 3e
Victor: 1e

Zaterdag 22-02-2020: Antwerp Open (BE): uitslagen U18

Deelnemers:
Dames:
U18:
Rachel Rammant, Lore Verhegge en Flore Wulleman

Heren:
U18:
Quinten Declercq en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
Dames:
U18:
Rachel : GOUD
Lore: /
Flore: BRONS

Heren:
U18:
Quinten : BRONS
Ibrahim: /
________________________________________
Podia:

Rachel GOUD U18

Zaterdag 15-02-2020 en zondag 16-02-2020: Uitslagen Belgisch Kampioenschap: Herstal (BK)

Deelnemers:
Dames:
U18:
Rachel Rammant

Heren:
U15:
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
Dames:
U18:
Rachel : GOUD (BK)

Heren:
U15:
Quinten : ZILVER (VBK)
________________________________________
Podia:

Quinten ZILVER (VBK) U15 -46kg

Zaterdag 8-02-2020 en Zondag 9-02-2020: Tielt (BE) Vlaams Kampioenschap (VK) Uitslagen U15 U18

Deelnemers:
Dames:

U18:
Flore Wulleman, Lore Verhegge, Astrid Deman en Rachel Rammant

Heren:

U15:
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U18:
Flore: 5de
Lore: /
Astrid: /
Rachel: GOUD VK

Heren:
U15:
Quinten: ZILVER (Vice VK)

U18:
Ibrahim: 5de
__________________________________________
Podia:

Quinten ZILVER (Vice VK) U15 – 46Kg

Zondag 26-01-2020: Ieper (BE) Provincial Kampioenschap (PK) U15 U18

Deelnemers:
Dames:

U18:
Flore Wulleman, Lore Verhegge, Lotte Callewaert, Astrid Deman en Rachel Rammant

Heren:

U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Achiel D’Hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U18:
Flore: BRONS
Lore: GOUD PK
Lotte: /
Astrid: BRONS
Rachel: GOUD PK

Heren:
U15:
Edward: 5e
Quinten: GOUD PK

U18:
Ibrahim: BRONS
Achiel: /
__________________________________________
Podia:

Flore en Astrid BRONS U18 -57kg
Ibrahim BRONS U18 -50kg