tv

Zaterdag 26-10-2019 en zondag 27-10-2019: Klompentoernooi Sint-Oedenrode (NL)

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Flore Wulleman en Lore Verhegge


Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch

U10:
Alec Vandenberghe en Lion Vermeersch

U12:
Swerre De Witte en Nathan Vermeersch

U15:
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15:
Lore: /
Flore: ZILVER

Heren:
U8:
Alessandro: BRONS

U10:
Alec: BRONS
Lion: /

U12:
Sverre: GOUD
Nathan: /

U15:
Quinten: GOUD

_____________
Podia:

Latika U10 BRONS
Flore U15 ZILVER
Sverre U12 GOUD

Zondag 20-10-2019: Brugge (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
Nathan Dick, Ewan Deprez, Latika Blondia, Sayana Blondia, Caithlin Warlop, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Nathan Vermeersch, Henri De Leersnyder, Seaux Jakob, Struye Matias, Duyvejonck Loïc, Manon Priem, Alec Vandenberghe, Persoon Milan, Monteyne Toa, Alessandro Vermeersch, Victor Tourlousse en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Alessandro: 1e
Aaron: 2e
Lion: 1e
Henri: 3e
Briek: 1e
Sayana: 3e
Jakob: 2e
Matias: 2e
Loïc: 2e

U11:
Latika: 2e
Caithlin: 3e
Victor: 3e
Alec: 1e
Jasper: 1e
Nathan D: 2e
Nathan V: 2e
Ewan: 1e
Milan: 2e
Toa: 4e

U13:
Sverre: 1e

Zaterdag 19-10-2019: Tielt (BE) Vlaamse Kampioenschappen (VK) Uitslagen U18+

Deelnemers:

Dames:

U18+:
Rachel Rammant

Heren:


U18+:
Randy Vermeersch
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames
U18+
Rachel: BRONS

Heren:

U18+:
Belmin: 5e
Randy: /
______________________________
Podia:

Zondag 13-10-2019: Lendelede (BE) Provinciale Kampioenschappen (PK) Uitslagen U18+

Deelnemers:

Dames:
U18+:
Rachel Rammant en Louise Callewaert

Heren:
U18+:

Jelle Derammelaere en Seppe Derammelaere
Belmin Valk, Randy Vermeersch en Aaron Vandoorne

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames
U18+:
Louise: /
Rachel: BRONS

Heren:

U18+
Seppe: /
Jelle: /
Belmin: GOUD
Aaron: /
Randy: BRONS
______________________________
Podia:

Randy BRONS
Rachel BRONS

Zaterdag 12-10-2019: Lendelede (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
Ashley Depoorter, Nathan Dick, Ewan Deprez, Latika Blondia, Sayana Blondia, Caithlin Warlop, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Ferre Kindt, Lion Vermeersch, Nathan Vermeersch, Henri De Leersnyder, Seaux Jakob, Karsten Verleye, Struye Matias, Duyvejonck Loïc, Manon Priem, Alec Vandenberghe, Persoon Milan, Monteyne Toa en Jochim Priem

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Ferre: 2e
Aaron: 1e
Lion: 1e
Henri: 1e
Briek: 1e
Sayana: 3e
Jakob: 2e
Karsten: 2e
Matias: 3e
Loïc: 2e

U11:
Ashley: 3e
Latika: 2e
Manon: 3e
Caithlin: 2e
Alec: 2e
Nathan D: 4e
Nathan V: 1e
Ewan: 2e
Milan: 4e
Toa: 3e

U13:
Jochim: 4e

Zaterdag 12-10-2019: Leverkusen (DE) Uitslagen U18

Deelnemers:

Heren:

U18:
Ibrahim Jachichanov

Dames:

U18:
Rachel Rammant en Sara Ver Eecke

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U18:
Rachel: BRONS
Sara: 7e

Heren:

U18
Ibrahim: 5e
___________________________________
Podium:

Zondag 6-10-2019: Amerhaltoernooi :Made (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:

U10:
Latika Blondia en Manon Priem

U15:
Flore Wulleman, Lore Verhegge


Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch en Henri De Leersnyder

U10:
Alec Vandenberghe

U12:
Jochim Priem en Swerre De Witte

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS
Manon: BRONS

U15:
Lore: 7e
Flore: BRONS

Heren:
U8:
Alessandro: ZILVER
Henri: BRONS

U10:
Alec: ZILVER

U12:
Jochim: 5e
Sverre: BRONS

U18
Ibrahim: 5e

_____________
Podia:

Alec U10 ZILVER
Henri U8 BRONS
Manon BRONS

Zondag 6-10-2019: Ooigem (BE) Uitslagen U11 U9

Deelnemers:
Lotte De Vlieger, Nathan Vermeersch, Jasper Callewaert, Ewan Deprez,
Victor Tourlousse, Caithlin Warlop, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Ferre Kindt en Warre Desender

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

U9:
Ferre: 2e
Aaron: 1e
Warre: 2e
Lion: 2e
Briek: 1e

U11:
Lotte: 1e
Caithlin: 4e
Jasper: 1e
Nathan: 2e
Ewan: 2e
Victor: 3e



Zaterdag 5-10-2019: Ooigem: (BE) Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert

Heren:

U18:
Daan Theuninck
Jelle Derammeleare

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Lotte: BRONS
Lotte: (Ne Waza) GOUD

Heren:

U15
Daan: BRONS

U18
Jelle: /

______________________________
Podia:

Lotte U15 BRONS
Daan U18 BRONS

Zaterdag 5-10-2019: Hainaut Cup (BE) Uitslagen: U15 U18

Deelnemers:

Heren:
U15:
 
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Dames:
U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Astrid Deman

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: /
Lore: 5e

U18:
Astrid: /

Heren:
U15
Quinten: 5e
Edward: /

U18
Ibrahim: BRONS
___________________________________
Podium: