Uitslagen U15/U17/U20+

Zondag 31-03-2019: Mikadav Tornooi Roeselare (BE) : Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke en Astrid Deman

Heren:
U15: Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: ZILVER
Lore: BRONS
Lotte: BRONS

U18
Sara: BRONS
Astrid: 5e

Heren:

U15
Quinten: ZILVER

U18
Ibrahim: BRONS
Achiel: /

___________________

Podia:

Ibrahim BRONS U18
Sara Brons U18
Lotte Brons U15

Zaterdag 23-03-2019 Zondag 24-03-2019: Maubeuge (FR) : Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

Heren:
U15: Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: BRONS
Lore: BRONS
Lotte: BRONS

U18
Sara: GOUD

Heren:

U15
Quinten: BRONS

U18
Ibrahim: BRONS

___________________

Podia

Ibrahim BRONS U18
Lore BRONS U15

Zaterdag 09-03-2019: Ingelmunster (BE) Uitslagen U15 U18 U21+

Deelnemers:

Dames:

U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

U18:
Astrid Deman

Heren:
U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

U21+:
Aaron Vandoorne

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: BRONS
Lore: ZILVER
Lotte: BRONS

U18
Astrid: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD
Edward: BRONS

U18
Ibrahim: GOUD

U21
Aaron: /

___________________

Podia

Quinten GOUD

Edward BRONS

Lotte BRONS

Flore BRONS

Lore ZILVER

Zondag 3-03-2019: Izegem Open (BE) Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:

U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Edward Genoe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: ZILVER
Lore: 5de
Lotte: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD
Edward: 5de

___________________

Podia

Quinten Goud

Flore Zilver

Zaterdag 23-02-2019 en zondag 24-02-2019: Antwerp Open (BE) Uitslagen U18 U21+

Deelnemers:

U18:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21+:
Skye Marinx

Heren:

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U18
Rachel: ZILVER
Sara: BRONS

U21
Skye: /

Heren:

U18
Ibrahim: ZILVER
Ray: BRONS

___________________

Podia

Ray Brons U18

Ibrahim Zilver U18

Sara Brons U18

Rachel Zilver U18

Zaterdag 16-02-2019 en Zondag 17-02-2019: Antwerpen (BE) : BELGISCH KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant

U21:
Skye Marinx

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  BK
Lore: GOUD  BK

U18
Rachel: BRONS

U21
Skye: BRONS

Heren:

U15
Quinten: ZILVER   VBK

U18
Ibrahim: ZILVER   VBK
Ray: GOUD  BK

U21
Belmin: GOUD  BK

___________________

Podia

Ray U18 -50kg GOUD BK

Ibrahim U18 -46kg ZILVER VBK

Quinten U15 -42kg ZILVER VBK

Flore U15 -52kg GOUD BK

Skye U21 -70kg BRONS

Rachel U18 BRONS

Lore U15 GOUD BK

Belmin U21 GOUD BK

Zaterdag 9-02-2019 en zondag 10-02-2019: Tielt (BE) VLAAMS KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke en Rachele Rammant

U21:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
U15:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  VK
Lore: GOUD  VK
Lotte: 5de

U18
Sara: 7de
Rachel: GOUD  VK

U21
Skye: BRONS
Louise: /

Heren:

U15
Quinten: GOUD  VK
Edward: /

U18
Ibrahim: BRONS
Ray: GOUD VK

U21
Belmin: GOUD  VK

___________________

Podia

RAY U18 (-50kg) GOUD VK

Flore U15 (-52kg) GOUD VK

Lore U15 (-48kg) GOUD VK

Quinten U15 (-42kg) GOUD VK

Belmin U21 GOUD VK

Ibrahim U18 BRONS

Rachel U15 GOUD VK

Skye U21 BRONS

Zondag 3-02-2018: Ieper (BE) PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke, Rachel Rammant en Astrid Deman

U21:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
U15:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U18:
Achiel D’hooghe, Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

U21:
Belmin Valk

Coaches: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: GOUD  PK
Lore:  GOUD PK
Lotte: BRONS

U18
Sara: GOUD PK
Rachel: GOUD PK
Astrid: /

U21
Skye: Rechtstreeks gekwalificeerd
Louise: ZILVER VPK

Heren:

U15
Quinten: GOUD PK
Edward: BRONS

U18
Achiel: /
Ibrahim: ZILVER VPK
Ray: GOUD PK

U21
Belmin: Rechtstreeks gekwalificeerd

_____________________
PODIA:

Lore U15 (-38kg) GOUD PK

Flore U15 (-52kg) GOUD PK

Edward U15 (-38kg) BRONS

Quinten U15 (-42kg) GOUD PK

Lotte U15 (-57kg) BRONS

Ray U18 (-50kg) GOUD PK

Sara U18 (-57kg) GOUD PK

Louise U21 ZILVER VPK

Rachel U18 GOUD PK

Ibrahim U18 (-46kg) ZILVER VPK

Zondag 20-01-2019: Gemert (NL) : U8 U10 U12 U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames:

U10:
Latika Blondia, Jade Marinx en Manon Priem

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke en Astrid Deman

U21:
Skye Marinx

Heren:

U8:
Alessandro Vermeersch

U10:

Lion Vermeersch

U12
Nathan Vermeersch en Jochim Priem
U15:

Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: GOUD
Lore: /
Sara: ZILVER
Astrid: /
Skye: GOUD
Latika: BRONS
Jade:5e
Manon: 5e

Heren:
Quinten: 5de
Ibrahim: GOUD
Ray: GOUD
Alessandro: BRONS
Lion: 5de
Nathan: /
Jochim: /

________________________________

PODIA

Skye GOUD

Sara ZILVER

Ray GOUD

Flore GOUD

Ibrahim GOUD

Alessandro U8 BRONS

Latika BRONS

 

PROFICIAT !!!!

Zaterdag 17-11-2018 en Zondag 18-11-2018: Harnes (FR): Uitslagen U15 U17

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge Lotte Callewaert en Flore Wulleman

U17:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: /
Lore: 5de
Sara: /
Rachel: BRONS

Heren:
Quinten: /
Ibrahim: /
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17

Rachel BRONS