Uitslagen U15/U17/U20+

Zaterdag 19-10-2019: Tielt (BE) Vlaamse Kampioenschappen (VK) Uitslagen U18+

Deelnemers:

Dames:

U18+:
Rachel Rammant

Heren:


U18+:
Randy Vermeersch
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames
U18+
Rachel: BRONS

Heren:

U18+:
Belmin: 5e
Randy: /
______________________________
Podia:

Zondag 13-10-2019: Lendelede (BE) Provinciale Kampioenschappen (PK) Uitslagen U18+

Deelnemers:

Dames:
U18+:
Rachel Rammant en Louise Callewaert

Heren:
U18+:

Jelle Derammelaere en Seppe Derammelaere
Belmin Valk, Randy Vermeersch en Aaron Vandoorne

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames
U18+:
Louise: /
Rachel: BRONS

Heren:

U18+
Seppe: /
Jelle: /
Belmin: GOUD
Aaron: /
Randy: BRONS
______________________________
Podia:

Randy BRONS
Rachel BRONS

Zaterdag 12-10-2019: Leverkusen (DE) Uitslagen U18

Deelnemers:

Heren:

U18:
Ibrahim Jachichanov

Dames:

U18:
Rachel Rammant en Sara Ver Eecke

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U18:
Rachel: BRONS
Sara: 7e

Heren:

U18
Ibrahim: 5e
___________________________________
Podium:

Zondag 6-10-2019: Amerhaltoernooi :Made (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:

U10:
Latika Blondia en Manon Priem

U15:
Flore Wulleman, Lore Verhegge


Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch en Henri De Leersnyder

U10:
Alec Vandenberghe

U12:
Jochim Priem en Swerre De Witte

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS
Manon: BRONS

U15:
Lore: 7e
Flore: BRONS

Heren:
U8:
Alessandro: ZILVER
Henri: BRONS

U10:
Alec: ZILVER

U12:
Jochim: 5e
Sverre: BRONS

U18
Ibrahim: 5e

_____________
Podia:

Alec U10 ZILVER
Henri U8 BRONS
Manon BRONS

Zaterdag 5-10-2019: Ooigem: (BE) Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert

Heren:

U18:
Daan Theuninck
Jelle Derammeleare

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

U15
Lotte: BRONS
Lotte: (Ne Waza) GOUD

Heren:

U15
Daan: BRONS

U18
Jelle: /

______________________________
Podia:

Lotte U15 BRONS
Daan U18 BRONS

Zaterdag 28-09-2019 en zondag 29-09-2019: Pot van Olen (BE) : Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lore Verhegge, Lotte Callewaert en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coaches:Paul De Deygere en Wouter Depoorter

Uitslagen:

Dames:

U15
Flore: BRONS
Lotte: /
Lore: ZILVER

U18
Rachel: BRONS

Heren:

U18
Ibrahim: ZILVER

______________________________
Podia:

Ibrahim U18 ZILVER
Lore U15 ZILVER

Zaterdag 28-09-19 en zondag 29-09-19: Open Warschau (PL) Uitslagen U16 U18

Deelnemers:

Dames:
U16:
Sara Ver Eecke

U18:
Sara Ver Eecke

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U16
Sara: BRONS

U18:
Sara: 5e

_______________________________
Podia:

Zaterdag 21-09-19 en zondag 22-09-19: Open van Brabant (Tervuren) (BE) Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Heren:
U15:
 
Edward Genoe en Quinten Declercq

U18:
Achiel D’Hooghe

Dames:
U15:
Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant, Astrid Deman en Sara Ver Eecke

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Lotte: /
Flore: BRONS
Lore: BRONS

U18:
Rachel: GOUD
Astrid: /
Sara: GOUD

Heren:
U15
Quinten: ZILVER
Edward: 7de

U18
Ibrahim: BRONS
Achiel: /

______________________________
Podia:

Lore BRONS U15
Ibrahim BRONS U18
Sara U18 GOUD

Zondag 15-05-2019: Wachtebeke (BE) Uitslagen U15 U18 U21 U21+

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman en Lore Verhegge

U18:
Victoria Vanderhaeghe en Astrid Deman

Heren:
U15:
 
Quinten Declercq en Edward Genoe

U18:
Achiel D’Hooghe en Seppe Derammelaere

U21: 
Jelle Derammelaere

U21+:
Danny Perneel en Pieterjan Vanlaeken

Coaches:Paul De Deygere en Wouter Depoorter

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: GOUD
Lore: ZILVER

U18
Victoria: BRONS
Astrid: /

Heren:
U15
Quinten: GOUD
Edward: ZILVER

U18
Achiel: /
Seppe: /

U21
Jelle: GOUD

U21+
Danny: Zilver
Pieterjan: /
______________________________
Podia:

Quinten U15 GOUD
Flore U15 GOUD
Jelle GOUD U21
Victoria BRONS U18

Zaterdag 8-06 en zondag 9-06: Kaizen (NL) Uitslagen : U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Manon Priem

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

Heren:
U12:
Sverre De Witte en Jochim Priem

U15: 
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10
Manon: 5e

U15
Flore: BRONS
Lore: /

U18
Sara: ZILVER

Heren:
U12:
Sverre: BRONS
Jochim: /

U15
Quinten: GOUD
____________________________________
Podia

Sara U18 ZILVER
Flore U15 BRONS