Uitslagen U15/U17/U20+

Zaterdag 17-11-2018 en Zondag 18-11-2018: Harnes (FR): Uitslagen U15 U17

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lore Verhegge Lotte Callewaert en Flore Wulleman

U17:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch en Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: /
Lore: 5de
Sara: /
Rachel: BRONS

Heren:
Quinten: /
Ibrahim: /
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17

Rachel BRONS

 

Zaterdag 10-11-2018 en Zondag 11-11-2018: Den Haag (Adidas IRJT) : Uitslagen U15 U17 U21+

Deelnemers:

Dames:

U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

U17:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21+:
Skye Marinx

Heren:
U15:
Quinten Declercq

U17:
Ibrahim Jachichanov, Ray Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Lotte: /
Flore: 7de
Lore: /
Skye: 5de
Sara: /
Rachel: 5de

Heren:
Quinten: 7de
Ibrahim: BRONS
Ray: BRONS

_______________________

Podia:

Ray BRONS U17  -50kg

Ibrahim BRONS U17 -46kg

Zondag 4-11-2018: Breda : Uitslagen : U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia en  Manon Priem

U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

Heren:
U12:
Jochim Priem en Sverre De Witte

U15:
Ibrahim Jachichanov, Achiel D’hooghe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Latika: ZILVER
Manon:/
Flore: ZILVER
Lotte: BRONS
Lore: BRONS

Heren:
Jochim: /
Ibrahim: GOUD
Quinten: ZILVER
Sverre: BRONS
Achiel: /

_______________

Podia:

Sverre BRONS

Ibrahim GOUD

Quinten ZILVER

Latika ZILVER

Flore ZILVER

Lore BRONS

Lotte BRONS

Zaterdag 3-11-2018: Antwerpen : Belgisch Kampioenschap U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx

Heren:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS

Heren:
Belmin: /

_____________

Podium:

Skye BRONS BK U18+

Zaterdag 20-10-2018: Tielt : Vlaamse Kampioenschappen U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx

Heren:
Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS

Heren:
Belmin: ZILVER

 

TOP Skye & Belmin, op naar “Anvers” !!!!!

______________________________
Podia:

Belmin ZILVER VK 2018

Skye BRONS VK 2018

Zondag 14-10-2018: Lendelede : Provinciale Kampioenschappen U18+

Deelnemers:

Dames:
Skye Marinx en Louise Callewaert

Heren:
Dylan Verhaege, Daan Vereecke, Belmin Valk en Aaron Vandoorne

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Skye: BRONS
Louise: /

Heren:
Dylan: /
Daan: 5de
Aaron: 5de
Belmin: BRONS

______________________________
Podia:

Belmin (BRONS) PK 2018

Skye (BRONS) PK 2018

Zondag 7-10-2018: Made (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames

U10:
Blondia Latika

U15:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U12:
Sverre De Witte

U15:
Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: 3de
Lore: /
Lotte: /
Rachel: 2de
Latika: 2de

Heren:
Achiel: /
Sverre: 3de

______________

Podia:

Flore (BRONS) U15

Rachel (ZILVER) U18

Sverre (BRONS) U12

Zaterdag 6-10-2018: Hainaut Cup: Uitslagen U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke en Lore Verhegge

Heren:
U15:
Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Lotte: /
Lore: /
Sara: GOUD
Flore: BRONS

Heren:
Ray: GOUD
Ibrahim: /

_____________________

Podia:

Ray (GOUD) U15

Sara (GOUD) U15

Flore (BRONS) U15

Zaterdag 6-10-2018: Ooigem : Regenboogtornooi

Deelnemers: Alleman Filip, Lorenzo Verleye (bruin-zwart) en Declercq Carl (Groen-Blauw)

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

-81kg:

Carl : 3de

+90kg:

Filip: 3de
Lorenzo: 2de

__________________________

Podium:

Lorenzo (Zilver) – Filip (Brons)

Zaterdag 29-09-2018 en zondag 30-09-2018: WJO : Uitslagen U16 U21+

Deelnemers:

Dames:
U16: Sara Ver Eecke
U21+: Skye Marinx

Heren:
U16: Ray Marinx
U18: Ray Marinx
U21+: Belmin Valk

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

Sara: Brons
Skye: 5de

Heren:

Ray: /
Belmin: /

_____________________

Podium:

Sara U16 (BRONS) -57kg

Link naar Website WJO:

http://www.wjo.org.pl/index.php?m=03&lg=en