Uitslagen U11/U13

Zaterdag en zondag 12-05-2018 en 13-05-2018: Mierlo (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Geike Callewaert en Rachel Rammant

Heren:
U8:
 Lion Vermeersch

U10:
Jasper Callewaert, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U12:
Sverre De Witte

U15:
Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: 4de

Heren:

U8:
Lion: 5de

U10:
Jasper: 5de
Victor: /
Nathan: 5de

U12:
Sverre: 3de

U15:

Quinten: 3de
Ibrahim: 1ste
Ray: 1ste

______________

Podia:

Sverre U10 BRONS

Quinten U15 -38kg BRONS

Ibrahim U15 -42kg GOUD

Ray U15 -46kg GOUD

Zaterdag 5-05-2018: Wetteren : Uitslagen U11

Deelnemers:

U11:
Ashley Depoorter, Sverre De Witte, Jasper Callewaert en Jochim Priem

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U11:

Ashley: 3e
Jochim: 4e
Sverre: 1e
Jasper: 1e

Zaterdag 21-04-2018: Eernegem : Uitslagen U9 U11 U15

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Manon Priem, Felix Vandendriessche en Auke Braeye

U11:
Jasper Callewaert, Lotte De Vlieger en Jochim Priem

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:

Latika: 2de
Manon: 3de
Felix: 3de
Auke: 3de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 3de
Lotte: 3de

U13:
Fara: 3de
Edward G.: 1Ste
Quinten: 1ste

Zondag 15-04-2018: Moorsele : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Jokob Seaux, Mathias Struye en Lucas Vanoverberghe

U11:
Jasper Callewaert, Sverre De Witte, Ashley Depoorter, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Latika: 3de
Jacob: 3de
Mathias: 4de
Lucas: 4de

U11:
Sverre: 1ste
Ashley: 4de
Victor: 2de
Nathan: 4de
Jasper: 2de

U13:
Fara: 1ste
Quinten: 1ste
Edward: 2de

Zaterdag 7-04-2018: Lommel Uitslagen U13

Deelnemers:

U13: Quinten Declercq

Uitslag:

Quinten: 1ste

Zondag 25-03-2018: Kruishoutem: Uitslagen U11 U13

Deelnemers:

U11:
Sverre De Witte en Victor Tourlousse

U13:
Quinten Declercq, Jerome Vandenbroucke en Fara D’haene

Coaches: Paul De Deygere

Uitslagen:

U11:
Sverre: 1ste
Victor: 2de

U13:
Fara: 2de
Quinten: 1ste
Jerome: 4de

Zondag 18-03-2018: Houthulst : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Jokob Seaux, Latika Blondia, Manon Priem, Elise Perneel, Eldrick Deprez en Lion Vermeersch

U11:
Ewan Deprez, Sverre De Witte, Victor Tourlousse, Ashley Depoorter, Lotte De Vlieger en Yelena Deprez

U13:
Quinten Declercq, Edward Genoe, Thibault Perneel en Fara D’haene

Coaches: Paul De Deygere, Wouter Depooter

Uitslagen:

U9:
Manon: 3de
Latika: 1ste
Lion: 3de
Elise: 2de
Eldrick: 1ste
Jakob: 3de

U11:
Sverre:1ste
Victor: 2de
Ashley: 3de
Yelena: 1ste
Ewan: 4de
Lotte: 2de

U13:
Fara: 1ste
Edward G.: 1ste
Thibault: 4de
Quinten: 1ste

Zaterdag 10-03-218 : Zelzate : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Lion Vermeersch,

U11:
 Nathan Vermeersch  en Lotte De Vlieger

U13:
Quinten Declercq

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Latika: 1ste
Lion: 4de

U11:
Nathan: 3de
Lotte: 3de

U13:
Quinten: 1ste

Zondag 4-03-2018: Ingelmunster : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Eldrick Deprez, Lion Vermeersch, Jokob Seaux, Felix Vandendriessche, Ferre Kindt, Briek Mattheus Romée Vermandere en Jukka Bossaert

U11:
Sverre De Witte, Victor Tourlousse, Nathan Vermeersch ,Ashley Depoorter, Lotte De Vlieger, Yelena Deprez en
Ewan Deprez

U13:
Fara D’haene, Quinten Declercq, Edward Genoe en Jerome Vandenbroucke

Coaches: Joeri Vermeersch, Paul De Deygere, Wouter Depoorter

Uitslagen:

U9:
Latika: 2e
Briek: 2e
Ferre: 4e
Felix: 3e
Lion: 3e
Romee: 2e
Jukka: 4e
Eldrick: 4e
Jakob: 1e

U11:
Sverre: 1e
Victor: 2e
Nathan: 3e
Ashley: 4e
Yelena: 2e
Ewan: 2e
Lotte: 3e

U13:
Fara: 2e
Edward G.: 1e
Jerôme: 3e
Quinten: 1e

Zondag 25-02-2018: Berlare : Uitslagen U11

Deelnemers: Victor Tourlousse

Uitslag:

Victor: 2de