Uitslagen U11/U13

Zaterdag 7-09-2018: Bredene (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
Sverre De Witte, Alec Vandenberghe , Milan Persoon, Nathan Dick, Latika Blondia, Manon Priem, Caithlin Warlop , Aaron Vierstraete , Alessandro Vermeersch, Henri De Leersnyder, Briek Mattheus en Sayana Blondia

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U13:
Sverre: 1e

U11:
Alec: 1e
Milan: 3e
Nathan: 4e
Latika: 1e
Manon: 1e
Caithlin: 2e

U9:
Aaron: 1e
Alessandro: 2e
Henri: 2e
Briek: 1e
Sayana: 2e

Zaterdag 8-06 en zondag 9-06: Kaizen (NL) Uitslagen : U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Manon Priem

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

Heren:
U12:
Sverre De Witte en Jochim Priem

U15: 
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10
Manon: 5e

U15
Flore: BRONS
Lore: /

U18
Sara: ZILVER

Heren:
U12:
Sverre: BRONS
Jochim: /

U15
Quinten: GOUD
____________________________________
Podia

Sara U18 ZILVER
Flore U15 BRONS

Zaterdag 2-06 en zondag 3-06 Venray (NL): Uitslagen : U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Flore Wulleman en Lore Verhegge

U18:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U12:
Sverre De Witte en Jasper Callewaert

U15: 
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15
Flore: /
Lore:/

U18
Rachel: 7e
Sara: BRONS

Heren:
U12:
Sverre: BRONS
Jasper: 7e

U15
Quinten: /

U18:
Ibrahim: /

_________________________
Podia:

Sara U18 BRONS
Sverre U12 BRONS



Zaterdag 11-05-2019 en Zondag 12-05-2019: Mierlo (NL) : Uitslagen U8 U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch

U10:
Lion Vermeersch

U12 :
Nathan Vermeersch, Sverre De Witte en Jasper Callewaert

U15: 
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15
Flore: GOUD
Lore: 5de

Heren:
U8
Alessandro : GOUD

U10

Lion: /

U12

Sverre: GOUD
Jasper: /
Nathan: /

U15
Quinten: BRONS

U18:
Ibrahim: /

_________________________
Podia:

Alessandro GOUD
Sverre GOUD

Zaterdag 27-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alberic Callens, Alessandro Vermeersch, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Karsten Verleye, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Milan Persoon, Robin Cossement en Lucas Vanoverberghe

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne, Nathan Dick, Victor Tourlousse en Caithlin Warlop

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 2e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Karsten: 2e
Ferre: 2e
Milan: 2e
Lucas: 2e
Alberic: 4e
Robin: 4e

U11:
Latika: 2e
Manon: 2e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 2e
Ashley: 2e
Caithlin : 2e
Victor: 1e

U13:
Sverre: 3e
Jochim: 3e
Wout: 4e

Zondag 7-04-2019: Uitslagen Moorsele (BE) : U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alessandro Vermeersch, Briek Mattheus, Warre Desender, Aaron Vierstraete, Jokob Seaux, Lion Vermeersch, Henri De Leersnyder en Lander Parmentier

U11:
Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse, Caithlin Warlop,
Linde Parmentier, Toa Monteyne, Milan Persoon en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

U9:
Alessandro: 1e
Briek: 1e
Warre: 1e
Aaron: 1e
Jakob: 1e
Lion: 2e
Henri: 2e
Lander: 2e

U11:
Latika: 1e
Nathan V.: 1e
Victor: 1e
Caithlin: 2e
Linde: 2e
Toa: 3e
Milan: 3e
Nathan D.: 4e

U13:
Jochim: 3e
Sverre: 1e

Zaterdag 30-03-2019: Kruishoutem (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Alessandro Vermeersch, Briek Mattheus en
Henri De Leersnyder

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Toa Monteyne, Nathan Vermeersch en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Briek: 1e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Ferre: 1e
Henri: 1e

U11:
Latika: 1e
Ashley: 2e
Nathan D.: 4e
Nathan V.; 1e
Manon: 3e
Toa: 2e

U13:
Jochim: 1e
Sverre: 1e

U9 U11 U13 Kruishoutem

Zaterdag 23-03-2019 : Zelzate (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Briek Mattheus

U11:
Latika Blondia

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9
Briek: 1e

U11
Latika: 2e

Zondag 17-03-2019: Houthulst (BE) uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alessandro Vermeersch, Elise Perneel, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Jokob Seaux, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus en Lander Parmentier

U11:
Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse , Linde Parmentier, Ashley Depoorter en Toa Monteyne

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Briek: 1e
Jakob: 2e
Lion: 2e
Alessandro: 1e
Ferre: 1e
Elise: 3e
Aaron: 3e
Lander: 3e

U11:
Latika: 1e
Victor: 2e
Linde: 2e
Ashley: 2e
Nathan: 2e
Manon: 3e
Toa: 3e

U13:
Sverre: 1e
Jochim: 4e
Wout: 4e

Zondag 10-03-2019: Ingelmunster (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Sayana Blondia, Alessandro Vermeersch, Warre Desender, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Jokob Seaux, Matias Struye,Karsten Verleye, Aaron Vierstraete en Briek Mattheus

U11:
Jasper Callewaert, Manon Priem, Latika Blondia, Lotte De Vlieger, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne en Nathan Dick

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, Sien Serruys, Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 1e
Jakob: 2e
Warre: 2e
Lion: 2e
Alessandro: 2e
Sayana: 3e
Karsten: 3e
Ferre: 3e
Matias: 3e
U11:
Latika: 1e
Jasper: 2e
Lotte: 3e
Manon: 3e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 3e
U13:
Sverre: 1e
Jochim: 3e
Sien: 4e
Wout: 4e
______________________________________
Talrijke opkomst en prachtige resultaten !!! TOP !!!