Uitslagen U11/U13

Zaterdag13-10-2018: Lendelede : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Nathan Vermeersch, Jochim Priem, Linde Parmentier en Jasper Callewaert

U9:
Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Manon Priem, Elise Perneel, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Mariam Valk, Matias Struye, Latika Blondia, Jakob Seaux, en Lander Parmentier

Coaches: Joeri Vermeersch

U13:
Quinten: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 3e
Ashley: Geen tegenstanders
Jochim: 3e
Jasper: 2e
Linde: 3de

U9:
Lion: 4de
Briek: 2de
Matias: 4de
Henri: 4de
Ferre: 4de
Mariam: 4de
Elise: 2de
Latika: 3de
Manon: 2de
Jokob: 3de
Lander: 4de

 

18 judoka’s => Mooie opkomst in Lendelede !!

Zondag 7-10-2018: Made (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames

U10:
Blondia Latika

U15:
Lore Verhegge, Flore Wulleman en Lotte Callewaert

U18:
Rachel Rammant

Heren:

U12:
Sverre De Witte

U15:
Achiel D’hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
Flore: 3de
Lore: /
Lotte: /
Rachel: 2de
Latika: 2de

Heren:
Achiel: /
Sverre: 3de

______________

Podia:

Flore (BRONS) U15

Rachel (ZILVER) U18

Sverre (BRONS) U12

Zondag 7-10-2018: Ooigem : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:
Quinten Declercq en Fara D’haene

Uitslag:
U13:
Quinten: 1ste
Fara: 2de

Zondag 16-09-2019: Ardooie : Uitslagen : U13 U11 U9

Deelnemers:

U13:
Fara D’haene, Quinten Declercq en Edward Genoe

U11:
Ashley Depoorter, Ewan Deprez, Yelena Deprez, Lotte De Vlieger Victor Tourlousse ,Sverre De Witte, Nathan Vermeersch, Jochim Priem en Lars Vandemoortele

U9:
Lion Vermeersch, Alberic Callens, Eldrick Deprez, Manon Priem, Sayana Blondia, Elise Perneel, Ferre Kindt, Louic Wyckhuys, Henri De Leersnyder, Toa Monteyne, Mariam Valk, Matias Struye en Latika Blondia

Coaches: Paul De DeygereWouter Depoorter en Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U13:
Quinten: 1ste
Fara: 1ste
Edward G.: 1ste

U11:
Nathan: 4e
Ewan: 2e
Yelena: 2e
Lotte: 4e
Sverre: 1ste
Ashley: 4e
Victor: 2e
Jochim: 2e
Lars: 3e

U9:
Lion: 3e
Alberic: 4e
Eldrick : 1ste
Matias: 4e
Louic: 3e
Henri: 4e
Ferre: 4e
Mariam: 4e
Elise: 3e
Toa: 3e
Latika: 2e
Sayana: 1ste
Manon: 4e

 

Zaterdag 8-09-2018: Bredene : Uitslagen U13 U11

Zoals de traditie het wil,  zijn we weer van start gegaan in Bredene …. veel succes in het komende nieuwe judo seizoen !

Deelnemers:

U13:
Edward Genoe en Quinten Declercq

U11:
Jasper Callewaert en Jochim Priem

U9:
Manon Priem en Latika Blondia

Coach: Wouter Depoorter

Uitslagen:

U13:
Quinten: 2de
Edward: 2de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 4de

U9:
Manon: 3de
Latika: 3de

 

Zaterdag 2-06-2018 en Zondag 3-06-2018: Venray (NL) Uitslagen :

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman, Geike Callewaert, Flore Wulleman en Rachel Rammant

U21:

Skye Marinx

Heren:

U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Ray Marinx, Ibrahim Jachichanov en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: BRONS
Lore: /
Flore: 7de
Lotte: /
Sara: BRONS

U21:
Skye: BRONS

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 5de

U15:

Edward: /
Quinten: 9de
Ibrahim: 7de
Ray: ZILVER

_______________________
Podia:

Ray Zilver U15

 

Sara BRONS U15

Rachel BRONS U15

Skye BRONS U21

Zaterdag 19-05-2018 en zondag 20-05-2018: Kaizen (NL: Echt) : Uitslagen: U10 U12 U15 U21

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman en Geike Callewaert

U21: Skye Marinx


Heren:
U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15:
Sara: 1Ste
Lore: 5de
Lotte: /
Geike: /
Astrid: 5de
Skye: 3de

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 3de

U15:
Edward: /
Quinten: 1Ste
Ibrahim: 1Ste
Ray: 1Ste

______________

Podia:

Ibrahim GOUD U15 -42kg

Quinten GOUD U15 -38kg

Sara GOUD U15 -57kg

Sverre BRONS U12

Ray GOUD U15 -46kg

Skye BRONS U21

 

Zaterdag en zondag 12-05-2018 en 13-05-2018: Mierlo (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Geike Callewaert en Rachel Rammant

Heren:
U8:
 Lion Vermeersch

U10:
Jasper Callewaert, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U12:
Sverre De Witte

U15:
Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: 4de

Heren:

U8:
Lion: 5de

U10:
Jasper: 5de
Victor: /
Nathan: 5de

U12:
Sverre: 3de

U15:

Quinten: 3de
Ibrahim: 1ste
Ray: 1ste

______________

Podia:

Sverre U10 BRONS

Quinten U15 -38kg BRONS

Ibrahim U15 -42kg GOUD

Ray U15 -46kg GOUD

Zaterdag 5-05-2018: Wetteren : Uitslagen U11

Deelnemers:

U11:
Ashley Depoorter, Sverre De Witte, Jasper Callewaert en Jochim Priem

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U11:

Ashley: 3e
Jochim: 4e
Sverre: 1e
Jasper: 1e

Zaterdag 21-04-2018: Eernegem : Uitslagen U9 U11 U15

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Manon Priem, Felix Vandendriessche en Auke Braeye

U11:
Jasper Callewaert, Lotte De Vlieger en Jochim Priem

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:

Latika: 2de
Manon: 3de
Felix: 3de
Auke: 3de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 3de
Lotte: 3de

U13:
Fara: 3de
Edward G.: 1Ste
Quinten: 1ste