Uitslagen U11/U13

Zondag 8-03-2020: Ingelmunster (BE): Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Seaux Jakob, Mariam Valk, Sayana Blondia, Henri De Leersnyder, Duyvejonck Loïc en Yepes Caiie Laura

U11: Nathan Dick, Alec Vandenberghe, Lion Vermeersch, Emiel Defreyne, Milan Persoon, Ferre Kindt, Briek Mattheus, Latika Blondia, Monteyne Toa en Manon Priem

U13: Nathan Vermeersch, Victor Tourlousse, Jochim Priem, Caithlin Warlop en Sverre De Witte

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro: 1e
Jakob: 3e
Laura: 3e
Mariam: 3e
Sayana: 2e
Henri: 2e
Loïc: 2e

U11:
Nathan D.: 3e
Alec: 1e
Lion: 2e
Emiel: 2e
Milan: 2e
Ferre: 1e
Briek: 1e
Latika: 3e
Toa: 2e
Manon: 1e

U13:
Victor: 3e
Jochim: 3e
Nathan V.: 3e
Caithlin: 3e
Sverre: 1e

Zondag 1-03-2020: Izegem Open (BE) : Uitslagen U15

Deelnemers:
Heren:

U15:
Edward Genoe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
Heren:

U15:
Edward: /

Zaterdag 29-02-2020: Izegem Open for kids (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Karsten Verleye, Seaux Jakob, Mariam Valk en Yepes Caiie Laura

U11: Nathan Dick, Alec Vandenberghe, Lion Vermeersch, Emiel Defreyne, Milan Persoon, Ferre Kindt, Briek Mattheus, Latika Blondia, Monteyne Toa en Manon Priem

U13: Nathan Vermeersch, Jochim Priem, Caithlin Warlop en Ashley Depoorter

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro 1e:
Karsten: 2e
Jakob: 2e
Laura: 4e
Mariam: 3e

U11:
Nathan D.: 3e
Alec: 1e
Lion: 2e
Emiel: 2e
Milan: 1e
Ferre: 3e
Briek: 1e
Latika: 1e
Toa: 2e
Manon: 2e

U13:
Jochim: 3e
Nathan: 3e
Ashley: 2e
Caithlin: 2e

Zondag 23-02-2020: Berlare (BE) Uitslagen: U11 U13

Deelnemers:

U11: Latika Blondia, Alec Vandenberghe, Manon Priem, Monteyne Toa, Ferre Kindt en Briek Mattheus

U13: Jochim Priem, Ewan Deprez, Caithlin Warlop en Victor Tourlousse

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U11:
Alec: 1e
Latika: 1e
Ferre: 2e
Briek: 3e
Manon: 4e
Toa: 2e

U13:
Caithlin:  3e
Jochim:  2e
Ewan: 3e
Victor: 1e

Zondag 19-01-2020: Gemert (NL) Uitslagen U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U12:
Latika Blondia

U18:
Flore Wulleman, Lore Verhegge en Sara Ver Eecke

Heren:
U10:
Alessandro Vermeersch en Lion Vermeersch

U12:
Alec Vandenberghe en Nathan Vermeersch

U15:
Edward Genoe, Jochim Priem, Sverre De Witte en Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov en Achiel D’Hooghe

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U12:
Latika: /

U18:
Flore: /
Lore: /
Sara: BRONS

Heren:
U10:
Alessandro: 5e
Lion: BRONS

U12:
Alec: BRONS
Nathan: /

U15:
Edward: 5e
Jochim: /
Sverre: BRONS
Quinten: GOUD

U18:
Ibrahim: BRONS
Achiel: /
__________________________________________
Podia:

Sverre U15 BRONS
Sara U18 BRONS
Quinten U15 GOUD

Zaterdag 11-01-2020: Lendelede (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Desender Warre, Aaron Vierstraete, Duyvejonck Loïc, Sayana Blondia, en Henri De Leersnyder

U11: Lion Vermeersch , Latika Blondia, Alec Vandenberghe, Manon Priem, , Monteyne Toa, Ferre Kindt en Briek Mattheus

U13: Nathan Vermeersch, Jochim Priem en Sverre De Witte Ewan Deprez, Caithlin Warlop en Van Steenwinkel Wout

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Loic: 1e
Aaron: 1e
Sayana: 3e
Warre: 3e
Henri: 1e

U11:
Alec: 1e
Latika: 1e
Ferre: 2e
Briek: 2e
Manon: 1e
Lion: 3e
Toa: 1e

U13:
Sverre:   1e
Caithlin:  3e
Jochim:   2e
Nathan:  2e
Ewan: 3e
Wout: 4e

Zaterdag 9-11-2019: Wingene (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Duyvejonck Loïc, Lion Vermeersch, Briek Mattheus, Sayana Blondia, Henri De Leersnyder en Ferre Kindt

U11: Nathan Dick, Latika Blondia, Alec Vandenberghe, Ewan Deprez, Manon Priem, Ashley Depoorter, Caithlin Warlop, Persoon Milan, Monteyne Toa en Nathan Vermeersch

U13: Jochim Priem en Serruys Sien

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro: 1e
Loic: 1e
Lion: 1e
Briek: 1e
Sayana: 2e
Henri: 1e
Ferre: 1e

U11
Latika: 1e
Alec: 2e
Ewan: 3e
Manon: 1e
Ashley: 1e
Caithlin: 2e
Milan: 4e
Toa: 1e
Nathan V.: 1e
Nathan D: 2e

U13:
Jochim: 2e
Sien: 3e

Zondag 3-11-2019: Ardooie (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Aaron Vierstraete, Alessandro Vermeersch, Duyvejonck Loïc, Lion Vermeersch, Briek Mattheus, Struye Matias, Sayana Blondia, Valk Mariam, Karsten Verleye, Mathis Dick, Henri De Leersnyder, Seaux Jakob, Parmentier Lander, Trewis Balog, Vandemoortele Rosie, Marcus Cifra en Cossement Robin

U11: Victor Tourlousse, Latika Blondia, Alec Vandenberghe, Jasper Callewaert, Ewan Deprez, Manon Priem, Ashley Depoorter, Caithlin Warlop, Persoon Milan, Monteyne Toa, Nathan Vermeersch, Vandemoortele Lars, Gryson Noah en Nathan Dick,

U13: Sverre De Witte, Jochim Priem en Serruys Sien

Coaches: Wouter Depoorter, Joeri Vermeersch, Paul De Deygere en Aäron vandoorne

Uitslagen:

U9:
Aaron: 1e
Alessandro: 1e
Loic: 1e
Lion: 1e
Briek: 1e
Matias: 2e
Sayana: 3e
Mariam: 3e
Karsten: 3e
Mathis: 3e
Henri: 3e
Jakob: 3e
Lander: 3e
Trewis: 3e
Rosie: 4e
Marcus: 4e
Robin: 4e


U11:
Victor T: 1e
Latika: 1e
Alec: 1e
Jasper: 1e
Ewan: 2e
Manon: 2e
Ashley: 3e
Caithlin: 3e
Milan: 3e
Toa: 3e
Nathan V.: 3e
Lars : 4e
Noah: 4e
Nathan D: 4e

U13:
Sverre: 1e
Jochim: 1e
Sien: 3e

Zaterdag 26-10-2019 en zondag 27-10-2019: Klompentoernooi Sint-Oedenrode (NL)

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Flore Wulleman en Lore Verhegge


Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch

U10:
Alec Vandenberghe en Lion Vermeersch

U12:
Swerre De Witte en Nathan Vermeersch

U15:
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15:
Lore: /
Flore: ZILVER

Heren:
U8:
Alessandro: BRONS

U10:
Alec: BRONS
Lion: /

U12:
Sverre: GOUD
Nathan: /

U15:
Quinten: GOUD

_____________
Podia:

Latika U10 BRONS
Flore U15 ZILVER
Sverre U12 GOUD

Zondag 20-10-2019: Brugge (BE) Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
Nathan Dick, Ewan Deprez, Latika Blondia, Sayana Blondia, Caithlin Warlop, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Lion Vermeersch, Nathan Vermeersch, Henri De Leersnyder, Seaux Jakob, Struye Matias, Duyvejonck Loïc, Manon Priem, Alec Vandenberghe, Persoon Milan, Monteyne Toa, Alessandro Vermeersch, Victor Tourlousse en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Alessandro: 1e
Aaron: 2e
Lion: 1e
Henri: 3e
Briek: 1e
Sayana: 3e
Jakob: 2e
Matias: 2e
Loïc: 2e

U11:
Latika: 2e
Caithlin: 3e
Victor: 3e
Alec: 1e
Jasper: 1e
Nathan D: 2e
Nathan V: 2e
Ewan: 1e
Milan: 2e
Toa: 4e

U13:
Sverre: 1e