Nieuws

Zaterdag 14/05/2022 & Zondag 15/05/2022: Mierlo (NL): Houvast tornooi: Uitslagen U10 U12 U15 U18


U10.YASSIN VERMEERSCH
BRONS

U10.LEïTO SCHACHT
BRONS

U10.ARAYA SCHACHT
5e

 

U12.AARON VIERSTRAETE
5e

U12.ALESSANDRO VERMEERSCH
ZILVER

 

U12.BRIEK MATTHEUS
4e

U12.FERRE KINDT

U12.LION VERMEERSCH

 

U15.ALEC VANDENBERGHE
ZILVER

 

U15.EWAN DEPREZ
5e

U15.JASPER CALLEWAERT
5e

 

U15.CAITHLIN WARLOP

U15.JOCHIM PRIEM
5e

U15.NATHAN VERMEERSCH

U15.SVERRE DE WITTE
BRONS

 

U18.QUINTEN DECLERCQ
ZILVER

 
Coach: Joeri Vermeersch

________________________________
Podia:

Quinten ZILVER

Zaterdag 7 & Zondag 8 mei: Cadet & Junior European cup

Live te zien op https://live.ijf.org/ => Login needed !!!

Sara U21

Quinten U18

https://live.ijf.org/cont_cup_cad_rou2022/brackets

Goed bezig TOPPERS !

Het mag nogmaals worden vermeld dat ons judoka’s goed bezig zijn bewijzen Sara Ver Eecke, Quinten Declercq en Aïcha Deschepper!

Enkele weken geleden nam Sara deel aan de europacup in Lignano (Italië).

Begin mei zal ze ook deelnemen aan de europacup in Parijs (Frankrijk).

Quinten neemt begin mei deel aan de europacup in Boekarest (Roemenië).

Ook Aïcha mag deelnemen aan de europacup in Coïmbra (Portugal).

Gefeliciteerd met jullie selectie, het is een bewijs van jullie keiharde training en inzet! Veel succes!
We zijn er zeker van dat er ook nog veel potentieel in komende generaties zit, dus blijven werken toppers !!!

Zondag 24/04/2022: Eernegem (BE): Uitslagen: U15 U18 U21+


U15.VICTOR TOURLOUSSE
5e

 

U18.LOTTE CALLEWAERT
GOUD

 

U21+.RANDY VERMEERSCH
GOUD

 
Coach: Randy Vermeersch

____________________________
Podia:

Randy GOUD
Lotte GOUD

Zondag 24/04/2022: Berlicum (NL): Uitslagen U10 U12 U15 U18


U10.YASSIN VERMEERSCH
ZILVER

 

U12.ALESSANDRO VERMEERSCH
ZILVER

 

U15.ALEC VANDENBERGHE
BRONS

 

U15.EWAN DEPREZ

 

U15.CAITHLIN WARLOP
ZILVER

U15.JOCHIM PRIEM
BRONS

U15.SVERRE DE WITTE
ZILVER

 

U18.AICHA DESCHEPPER
ZILVER

 
Coach: Joeri Vermeersch

____________________________
Podia:

Alessandro ZILVER
Jochim BRONS
Yassin ZILVER
Alec BRONS
Sverre ZILVER
Caithlin ZILVER
Aicha ZILVER

Zaterdag 23/04/2022: Eernegem (BE): Uitslagen U9 U11 U13


U9.LOUIS VERLEDENS
2e

U9.MATTEO VROMMAN
2e

U9.UNAI GOOSSENS
4e

U9.YASSIN VERMEERSCH
1e

 

U11.ALESSANDRO VERMEERSCH
1e

U11.ARTUUR DEFREYNE
1e

U11.MARIAM VALK
1e

U11.RENEE GOEMAERE
1e

U11.ROBIN COSSEMENT
3e

 

U13.AMBER VIERSTRAETE
3e

U13.BRIEK MATTHEUS
1e

U13.EMIEL DEFREYNE
3e

U13.FERRE KINDT
2e

U13.LATIKA BLONDIA
1e

U13.MANON PRIEM
1e

U13.NATHAN DICK
3e

U13.TOA MONTEYNE
3e

 
Coach: Joeri Vermeersch

Zaterdag 16/04/2022: Waver (BE) (Open Tori): Uitslagen U15 U18


U15.CAITHLIN WARLOP
ZILVER

U15.EWAN DEPREZ
BRONS

U15.JASPER CALLEWAERT

U15.JOCHIM PRIEM
5e

U15.SVERRE DE WITTE

U15.VICTOR TOURLOUSSE
GOUD

U15.XYLO DESCHEPPER
BRONS

 

U18.AICHA DESCHEPPER

U18.QUINTEN DECLERCQ
GOUD

 
Coach: Joeri Vermeersch

______________________
Podia:

Caithlin ZILVER
Quinten GOUD
Ewan BRONS
Victor GOUD
Xylo BRONS

Zondag 3/04/2022: Moorsele (BE) : Uitslagen U9 U11 U13

Coach: Joeri Vermeersch


U9.LANDER VERBRUGGHE
3e

U9.NEIL LABAERE
2e

U9.YASSIN VERMEERSCH
1e

 

U11.ALESSANDRO VERMEERSCH
1e

U11.ARTUUR DEFREYNE
2e

U11.KACPER MAJEWSKI
3e

U11.LAURA YEPES CALLE
3e

U11.MARIAM VALK
2e

U11.PHÉLINE PERSOON
2e

U11.RENEE GOEMAERE
1e

U11.ROBIN COSSEMENT
3e

 

U13.ALEC VANDENBERGHE
1e

U13.AMBER VIERSTRAETE
2e

U13.BRIEK MATTHEUS
1e

U13.EMIEL DEFREYNE
3e

U13.FERRE KINDT
2e

U13.LION VERMEERSCH
3e

U13.MANON PRIEM
2e

U13.MILAN PERSOON
1e

U13.TOA MONTEYNE
2e

Zaterdag 2/04/2022: Moorsele (BE): Uitslagen U15 U18+

Deelnemers:
U15:
Caithlin Warlop, Jochim Priem, en Victor Tourlousse
U18+:
Tim Todd en Pieter-Jan Vanlaeken

Coaches: Wouter Depoorter en Randy Vermeersch

Uitslagen:
U15:
Caithlin: GOUD
Victor: BRONS
Jochim: 5e

U18+
Tim: GOUD
Pieter-Jan: BRONS
_______________________
Podia:

Victor BRONS
Caithlin: GOUD

Zaterdag 2/04/2022: Duisburg (DE) : Uitslag U16

Deelnemer:
Heren:
U16: Sverre De Witte (-40kg)

Uitslag:
U16:
Sverre: BRONS
_____________________________
Podium: en foto

Sverre BRONS (-40kg)