Nieuws

Zondag 21-01-18: Gemert (NL) Uitslagen: U15

Deelnemers:

U15:

V: Astrid Deman, Geike Callewaert, Sara Ver Eecke, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Rachel Rammant en Lotte Callewaert

M: Ray Marinx, Achiel D’Hooghe en Edward D’haene

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Lotte: 3e
Rachel: 1e
Sara: 1e
Astrid: 5e
Lore: /
Flore: /
Geike: /
Edward: /
Ray: 1e
Achiel: /

Podia:

Rachel Goud U15

Ray Goud U15

Sara Goud U15

Zaterdag 20-01-2018: Lendelede : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:
U9: Latika Blondia en Lion Vermeersch
U11: Lotte De Vlieger, Nathan Vermeersch, Jasper Callewaert en Sverre De Witte
U13: Quinten Declercq, Edward Genoe en Fara D’haene

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Latika: 2e
Lion: 3e

U11:
Nathan: 3e
Jasper: 1e
Sverre: 1e
Lotte: 2e

U13:
Fara: 1e
Edward G.: 1e
Quinten: 1e

Mooie resultaten, proficiat aan de deelnemers!

Zondag 14-01-2018: Dutch Open : Eindhoven: Nederland

Deelnemers:

U15: Ibrahim Yakhikhanov, Quinten Declercq, Ray Marinx, Flore Wulleman, Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U21: Belmin Valk, Skye Marinx

Coach: Joeri Vermeersch

U15:

Quinten: /
Ibrahim: 2e
Ray: 3e
Flore: /
Sara: /
Rachel: 2e

U21:

Belmin: /
Skye: /

___________

Podia:

Ibrahim Zilver U15

Rachel Zilver U15

Ray Brons U15

Zondag 10-12-2017: Lichtervelde : Uitslagen: U9 U11 U13

Deelnemers:
U9:
Ashley Depoorter, Victor Tourlousse ,Ferre Kindt, Latika Blondia, Eldrick Deprez, Lotte De Vlieger, Jukka Bossaert, Filip Owtasiuk, Ewan Deprez, Manon Priem, Nathan Dick, Briek Mattheus en Jasper Callewaert
U11: Yelena Deprez
U13:  Geike Callewaert, Quinten Declercq, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Edward D’haene, Edward Genoe en Fara D’haene

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:

Victor: 1e
Ferre K.:  4e
Latika : 2e
Eldrick : 4e
Lotte D. :3e
Jukka: 4e
Filip: 3e
Ewan: 2e
Ashley: 2e
Manon  4e
Nathan D.: 4e
Briek: 4e
Jasper  C.:  1e

U11:
Yelena: 2e

U13:

Lore: 1e
Geike: 1e
Lotte  C. : 3e
Quinten: 2e
Edward G. : 1e
Edward D’h: 3e
Fara: 2e
Flore: 2e

Dit was het laatste tornooi van het jaar, bedankt aan de judoka’s en supporters voor de talrijke opkomst(en), prettige feesten en tot volgend jaar !!!

 

Zondag 3-12-2017: Wachtebeke : Uitslagen U13

Deelnemers:
U13:  Geike Callewaert, Lore Verhegge, Flore Wulleman, Edward D’Haene, Edward Genoe en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Geike: 1e
Lore: 1e
Flore: 1e
Edward D.: 1e
Edward G.: 2e
Quinten: 1e

U13 1ste plaats Wachtebeke

 

 ! Thanks !

They did it again => Gold medal !!!!!! JCA kampioen interclub 2017

JCA interclub TEAM 2017 Gent

 

PROFICIAT !!!!!!

Zaterdag 18/11/2017: JCA Callant Cup

Interclub JCA Team

 

Philippe Alleman, Wouter Depoorter, Aaron Vandoorne, Randy Vermeersch, Belmin Valk, Dylan Verhaeghe, Zelim Jachichanov, (C) Joeri Vermeersch, Daan Ver Eecke, Lorenzo Verleye, (C) Paul De Deygere

Zaterdag 11-11-2017: Wevelgem : Interprovinciaal judotornooi U13

West-Vlaanderen 2de plaats:

Interprovinciaal JCA-team
Geike, Lotte, C: Paul, Flore, Lore, Quinten

Zondag 12-11-2017: Wingene: Uitslagen U9 U13

Deelnemers:
U9: Lotte De Vlieger, Lion Vermeersch, Nathan Vermeersch en Jukka Bossaert
U11: Sverre De Witte (DNP : blessure)
U13: Quinten Declercq, Geike Callewaert, Lore Verhegge, Lotte Callewaert en Flore Wulleman

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

U9:
Lotte D.: 4e
Lion: 3e
Nathan: 1e
Jukka: 4e

U13:
Geike: 2e
Lore: 1e
Quinten: 1e
Flore: 1e
Lotte C.: 2e

 

Zaterdag 11-11-2017 en zondag 12-11-2017: International Judo tornooi Harnes: Uitslagen

Deelnemers: 

U15: Ibrahim Yakhikhanov, Ray Marinx, Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

U18: Belmin Valk,

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U15:

Sara: 3e
Rachel: /
Ray: 7e
Ibrahim: /

U18:

Belmin :/

____________

Podium:

Sara U15 Brons

  • Login

  • Jeugdjudofonds 2018

  • Jeugdjudofonds 2017

  • Jeugdjudofonds 2016

  • hartveilig

  • Ondertekenaar van

  • lid van de VJF

  • Dank aan