Nieuws

Zaterdag 2-06-2018 en Zondag 3-06-2018: Venray (NL) Uitslagen :

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman, Geike Callewaert, Flore Wulleman en Rachel Rammant

U21:

Skye Marinx

Heren:

U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Ray Marinx, Ibrahim Jachichanov en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: BRONS
Lore: /
Flore: 7de
Lotte: /
Sara: BRONS

U21:
Skye: BRONS

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 5de

U15:

Edward: /
Quinten: 9de
Ibrahim: 7de
Ray: ZILVER

_______________________
Podia:

Ray Zilver U15

 

Sara BRONS U15

Rachel BRONS U15

Skye BRONS U21

Zaterdag 19-05-2018 en zondag 20-05-2018: Kaizen (NL: Echt) : Uitslagen: U10 U12 U15 U21

Deelnemers:

Dames
U15:
Sara Ver Eecke, Lotte Callewaert, Lore Verhegge, Astrid Deman en Geike Callewaert

U21: Skye Marinx


Heren:
U10:
Jasper Callewaert

U12:
Sverre De Witte

U15:
Edward Genoe, Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:

U15:
Sara: 1Ste
Lore: 5de
Lotte: /
Geike: /
Astrid: 5de
Skye: 3de

Heren:

U10:
Jasper: /

U12:
Sverre: 3de

U15:
Edward: /
Quinten: 1Ste
Ibrahim: 1Ste
Ray: 1Ste

______________

Podia:

Ibrahim GOUD U15 -42kg

Quinten GOUD U15 -38kg

Sara GOUD U15 -57kg

Sverre BRONS U12

Ray GOUD U15 -46kg

Skye BRONS U21

 

Zaterdag en zondag 12-05-2018 en 13-05-2018: Mierlo (NL) Uitslagen U8 U10 U12 U15

Deelnemers:

Dames
U15:
Geike Callewaert en Rachel Rammant

Heren:
U8:
 Lion Vermeersch

U10:
Jasper Callewaert, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U12:
Sverre De Witte

U15:
Quinten Declercq, Ray Marinx en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:
Geike: /
Rachel: 4de

Heren:

U8:
Lion: 5de

U10:
Jasper: 5de
Victor: /
Nathan: 5de

U12:
Sverre: 3de

U15:

Quinten: 3de
Ibrahim: 1ste
Ray: 1ste

______________

Podia:

Sverre U10 BRONS

Quinten U15 -38kg BRONS

Ibrahim U15 -42kg GOUD

Ray U15 -46kg GOUD

Zaterdag 5-05-2018: Wetteren : Uitslagen U11

Deelnemers:

U11:
Ashley Depoorter, Sverre De Witte, Jasper Callewaert en Jochim Priem

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U11:

Ashley: 3e
Jochim: 4e
Sverre: 1e
Jasper: 1e

Zondag 22-04-2018: Eernegem : Uitslag U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Lore Verhegge en Astrid Deman

Heren:
U15:
Bran De Vlieger, Edward D’haene en Ibrahim Jachichanov 

Coach:

Uitslagen:

Dames:
U15:

Lore: 2de
Flore: 1ste
Lotte: 4de
Astrid: 3de

Heren:
U15:
Ibrahim 1ste
Bran: 4de
Edward: injured

________________________

Podia:

Astrid BRONS

Ibrahim GOUD

Flore GOUD

Lore ZILVER

Zaterdag 21-04-2018: Eernegem : Uitslagen U9 U11 U15

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Manon Priem, Felix Vandendriessche en Auke Braeye

U11:
Jasper Callewaert, Lotte De Vlieger en Jochim Priem

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:

Latika: 2de
Manon: 3de
Felix: 3de
Auke: 3de

U11:
Jasper: 1ste
Jochim: 3de
Lotte: 3de

U13:
Fara: 3de
Edward G.: 1Ste
Quinten: 1ste

Zondag 15-04-2018: Moorsele : Uitslagen U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Latika Blondia, Jokob Seaux, Mathias Struye en Lucas Vanoverberghe

U11:
Jasper Callewaert, Sverre De Witte, Ashley Depoorter, Victor Tourlousse en Nathan Vermeersch

U13:
Edward Genoe, Fara D’haene en Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

U9:
Latika: 3de
Jacob: 3de
Mathias: 4de
Lucas: 4de

U11:
Sverre: 1ste
Ashley: 4de
Victor: 2de
Nathan: 4de
Jasper: 2de

U13:
Fara: 1ste
Quinten: 1ste
Edward: 2de

Zaterdag 14-04-2018: Moorsele : Uitslagen U15 18+(2de kuy / 3de kuy)

Deelnemers:

Heren:
U15:
Edward D’haene

18+:
Brecht Boussy

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Heren:

U15:
Edward: 2de

18+
Brecht: 3de

____________________

Podium:

Edward ZILVER -46 U15

Zaterdag 15-04-2018: International Open Tori (Waver) : Uitslagen U15 U18 U21

Deelnemers:

Dames:
U15:
Rachel Rammant, Flore Wulleman, Lotte Callewaert, Sara Ver Eecke, Lore Verhegge, Astrid Deman en Geike Callewaert

U21: Skye Marinx

Heren:
U15:
Ibrahim Jachichanov 

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15:

Sara: 1ste
Lore: 3de
Flore: 3de
Lotte: 3de
Geike: 5de
Astrid: /
Rachel: 1ste

U18:

Sara: 3de
Rachel: 3de

U21:

Skye: 3de

Heren:

U15:
Ibrahim: /
__________________

Podia:

Lotte BRONS -52 U15

Rachel BRONS U18

Rachel GOUD U15

Sara BRONS U18

Flore BRONS U15

Sara GOUD U15

Zaterdag 14-04-2018: Duisburg : Uitslag U16

Deelnemers: 

Ray Marinx

Uitslag:

Ray: 3de

___________________

Podium:

Ray BRONS -46 U15