Nieuws

Ippon van de maand juni

Proficiat Sara Ver Eecke
Filmpje te zien via FB

Ippon van de maand mei

Proficiat Sverre de Witte
Filmpje te zien via FB

Zaterdag 8-06 en zondag 9-06: Kaizen (NL) Uitslagen : U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Manon Priem

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Sara Ver Eecke

Heren:
U12:
Sverre De Witte en Jochim Priem

U15: 
Quinten Declercq

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10
Manon: 5e

U15
Flore: BRONS
Lore: /

U18
Sara: ZILVER

Heren:
U12:
Sverre: BRONS
Jochim: /

U15
Quinten: GOUD
____________________________________
Podia

Sara U18 ZILVER
Flore U15 BRONS

Zaterdag 2-06 en zondag 3-06 Venray (NL): Uitslagen : U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Flore Wulleman en Lore Verhegge

U18:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U12:
Sverre De Witte en Jasper Callewaert

U15: 
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15
Flore: /
Lore:/

U18
Rachel: 7e
Sara: BRONS

Heren:
U12:
Sverre: BRONS
Jasper: 7e

U15
Quinten: /

U18:
Ibrahim: /

_________________________
Podia:

Sara U18 BRONS
Sverre U12 BRONS



Zaterdag 18-05-2019 en zondag 19-05-2019: Ippon Trophy 2019 Antwerpen (BE): uitslagen U18 en U15

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert, Flore Wulleman en Lore Verhegge

U18:
Sara Ver Eecke en Rachel Rammant

Heren:
U15:
 
Quinten Declercq

U18:
Achiel D’Hooghe en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: GOUD
Lore: ZILVER
Lotte: /

U18
Rachel: GOUD
Sara: ZILVER

Heren:
U15
Quinten: BRONS

U18:
Achiel: /
Ibrahim: BRONS 

_________________________
Podia:

Sara ZILVER
Lore ZILVER
Ibrahim BRONS

Zaterdag 11-05-2019 en Zondag 12-05-2019: Mierlo (NL) : Uitslagen U8 U10 U12 U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U10:
Latika Blondia

U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

Heren:
U8:
Alessandro Vermeersch

U10:
Lion Vermeersch

U12 :
Nathan Vermeersch, Sverre De Witte en Jasper Callewaert

U15: 
Quinten Declercq

U18:
Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U10:
Latika: BRONS

U15
Flore: GOUD
Lore: 5de

Heren:
U8
Alessandro : GOUD

U10

Lion: /

U12

Sverre: GOUD
Jasper: /
Nathan: /

U15
Quinten: BRONS

U18:
Ibrahim: /

_________________________
Podia:

Alessandro GOUD
Sverre GOUD

Ippon van de maand april

Proficiat Alessandro Vermeersch
Filmpje te zien via FB

Alessandro ippon van de maand april

Zondag 5-05-209: Hermée cup (BE) Uitslagen U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lore Verhegge en Flore Wulleman

U18:
Rachel Rammant en Sara Ver Eecke

Heren:
U15:
 
Quinten Declercq

U18:
Achiel D’Hooghe en Ibrahim Jachichanov

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:

Dames:
U15
Flore: ZILVER
Lore: ZILVER

U18
Rachel: ZILVER
Sara: ZILVER

Heren:
U15
Quinten: BRONS

U18:
Achiel: /
Ibrahim: BRONS

_________________________
Podia:

Rachel U18 ZILVER
SARA U18 ZILVER
Flore U15 ZILVER

Zondag 28-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U15 U18

Deelnemers:

Dames:
U15:
Lotte Callewaert

U18:
Astrid Deman

Heren:
U15:
 
Edward Genoe

U18:
Achiel D’Hooghe en Ibrahim Jachichanov

Coach: Paul De Deygere

Uitslagen:

Dames:
U15
Lotte: BRONS

U18
Astrid: BRONS

Heren:
U15
Edward: ZILVER

U18
Achiel: BRONS
Ibrahim: GOUD
_________________________
Podia:

Edward U15 ZILVER
Achiel U18 BRONS

Zaterdag 27-04-2019 : uitslagen Eernegem (BE) U9 U11 U13

Deelnemers:

U9:
Alberic Callens, Alessandro Vermeersch, Lion Vermeersch, Ferre Kindt, Henri De Leersnyder, Karsten Verleye, Aaron Vierstraete, Briek Mattheus, Milan Persoon, Robin Cossement en Lucas Vanoverberghe

U11:
Ashley Depoorter, Manon Priem, Latika Blondia, Nathan Vermeersch, Toa Monteyne, Nathan Dick, Victor Tourlousse en Caithlin Warlop

U13:
Jochim Priem, Wout Van Steenwinkel, en Sverre De Witte

Coach: Joeri Vermeersch

Uitslagen:
U9:
Aaron: 1e
Briek: 1e
Henri: 2e
Lion: 1e
Alessandro: 1e
Karsten: 2e
Ferre: 2e
Milan: 2e
Lucas: 2e
Alberic: 4e
Robin: 4e

U11:
Latika: 2e
Manon: 2e
Toa: 3e
Nathan D: 3e
Nathan V: 2e
Ashley: 2e
Caithlin : 2e
Victor: 1e

U13:
Sverre: 3e
Jochim: 3e
Wout: 4e